Ypatingai švelnus citrinų keksas - pudingas

Ingredientai: Cukrus - 240 gramai, Miltai - 120 gramai, Druska - 1 žiupsnelis, Kiaušiniai - 4 vienetai, Sviestas - 15 gramai, Nutarkuota citrinos žievelė - 1 valgomasis šaukštas, Citrinos sultys - 80 mililitrai, Pienas - 360 mililitrai.

Indelyje išplakite kiaušinių trynius, kambario temperatūros sviestą, nutarkuotą citrinos žievelę. Plakdami, palaipsniui įmaišykite citrinų sultis. Berkite miltus, pilkite pieną ir perplakite iki vientisos konsistencijos. Iki standumo išplakite kiaušinių baltymus ir juos labai atsargiai, dalimis įmaišykite į tešlą. Tešlą paskirstykite į mažas, keramikines formeles. Į didelį kepimo indą pilkite vandens ir į jį įstatykite formeles, jos turėtų būti apsemtos iki pusės. Kepkite iki 175C įkaitintoje orkaitėje apie 45 min. Truputį atvėsinkite, apiberkite cukraus pudra ir tiekite. Tai ypatingai švelnaus skonio, su malonia rūgštele desertas, kuris tiesiog tirpsta burnoje.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.