Žuvies suflė vaikams (ir ne tik)

Ingredientai: Žuvies filė - 250 gramai, Kiaušiniai - 4 vienetai, Grietinėlė - 50 mililitrai, Sviestas - 20 gramai, Pomidoras - 1 vienetas, Konservuoti kukurūzai - 20 gramai.

Krapus nuplaukite, apsausinkite ir susmulkinkite. Žuvies filė nuplaukite ir išvirkite pasūdytame vandenyje. Tada supjaustykite gabaliukais ir pertrinkite šakute. Atskirkite kiaušinių trynius nuo baltymų. Trynius sumaišykite su žuvimi, sudėkite žalumynus ir nuplautą bei kubeliais supjaustytą pomidorą, gerai išmaišykite. Gerai išplakite baltymus, supilkite grietinėlę, dar kartą išplakite ir atsargiai įmaišykite į žuvies masę. Sutepkite sviestu formą, suberkite kukurūzus, supilkite žuvies masę ir kepkite įkaitintoje iki 180 laipsnių temperatūros orkaitėje 15 minučių.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.