Amerikietiškos bulvių salotos

Ingredientai: Bulvės - 5 vienetai, Kiaušiniai - 3 vienetai, Saliero stiebas - 1 vienetas, Svogūnas - 1 vienetas, Marinuoti agurkėliai - 2 vienetai, Garstyčios - 1 valgomasis šaukštas, Majonezas - 5 valgomieji šaukštai, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis, Česna.

Bulves išvirkite su lupena, svabu nepervirti. Atvėsinkite, nulupkite ir supjaustykite kubeliais. Kiaušinius taip pat kietai išvirkite, nulupkite ir supjaustykite kubeliais. Labai smulkiai supjaustykite svogūnus ir marinuotus agurkėlius, salierus suraikykite, sumaišykite su bulvėmis ir kiaušiniais. Majonezą sumaišykite su garstyčiomis, įspauskite skiltelę česnako, įberkite pipirų, druskos. Šiuo padažu užtaisykite salotas ir dėkite jas į šaldytuvą kelioms valandoms. Tokios salotos valgomos vienos, kaip užkandis arba tiekiamos prie mėsos patiekalų. Papildomai galima berti smulkintų krapų, saldžiosios paprikos miltelių.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.