Anticeliulitiniai šveitikliai

Celiulitas - dažna ir nemaloni daugelio moterų problema, kylanti dėl jungiamojo ir riebalinio audinių disbalanso. Deja, bet šiuo metu nėra vieningo atsakymo, kodėl šis disbalansas kyla - vieni kaltina genetiką, kiti - sporto stoką ir sėdimą darbą, treti - netinkamą mitybą.

Siūlome išbandyti kelis su celiulitu padedančius kovoti šveitiklius ir išsirinkti jums tinkamiausią.

Sausas šveitimas

Šis metodas naudingas ir toms, kurios celiulito neturi, jis atjaunina, stangrina odą. Reikėtų įsigyti natūralių, geriausia augalinės kilmės šerelių šepetį kūnui. Patogiau rinktis šepetį ilgesne rankena, bus lengviau pasiekti problemines vietas.

Kasdien reikėtų šveisti sausą odą, pradedant nuo blauzdų ir kylant link užpakaliuko. Jeigu rankų oda taip pat problematiška, tai šveiskite nuo delno link pažasties. Geriausią tą daryti prieš maudynes duše.

Procesas nėra itin malonus, šveisti reikėtų gan stipriai, įbrėžti odos, žinoma, nereikėtų, tačiau trumpalaikis odos paraudimas yra normalus.
Toks šveitimas aktyvina kraujo ir limfos tekėjimą, tad padeda pažeistų audinių atsistatymui.

Kavos šveitiklis

Jums reikės:
4 šaukštų kavos tirščių (jau užplikytų, tad tiesiog išgerkite kavą, o tirščius pasilikite);
3 šaukštų cukraus;
2-3 šaukštų išlydyto kokosų aliejaus (galima pakeisti skystu medumi).

Visus ingredientus sumaišykite, turėtumėte gauti pastos konsistencijos masę. Jeigu jos nesunaudosite vienu kartu, tai ji sukietės - tame nieko blogo, galima pašildyti mikrobangų krosnelėje ar virš puodo su vandeniu. Arba tiesiog pasigaminkite tiek šveitiklio, kiek sunaudojate vienu kartu.

Šį šveitiklį reikėtų naudoti 2-3 kartus per savaitę, tereikia sukamaisiais judesiais, gan stipriai išmasažuoti problemines vietas ir nuplauti vandeniu. Rezultatus turėtumėte pastebėti po poros savaičių.

Kavos ir cukraus grūdeliai taip pat suaktyvina kraujo ir limfos tekėjimą. Kavoje gausu antioksidantų, o kofeinas pasižymi sutraukiamuoju poveikiu. Beje, šis šveitiklis suteikia odai bronzinį atspalvį.

Obuolių acto šveitiklis

Jums reikės:
3 šaukštų obuolių acto;
1 šaukšto alyvuogių aliejaus;
2-3 šaukštų cukraus.

Ingredientus sumaišykite ir gauta mase gerai išmasažuokite problemines vietas. Masažuoti reikėtų kasdien, apie 10 minučių. Vėliau viską nuplaukite, naudokite jums įprastą dušo želė ar muilą.

Kai kurios moterys tvirtina, kad obuolių acto gėrimas joms padėjo susidoroti su celiulitu - reikėtų kasdien išgerti stiklinę vandens su dviem šaukšteliais obuolių acto, galima pasaldinti medumi. Obuolių actas šalina toksinus, padeda lieknėti.

Susiję straipsniai

Gimdos abrazija: kodėl ir kaip ji atliekama?

Gimdos abrazija dažniausiai yra siejama su persileidimu arba abortu, tačiau iš tikrųjų procedūra dažniausiai atliekama visai kitais tikslais.

Gimdos kaklelio uždegimas

Nustatyta, kad gimdos kaklelio uždegimu bent kartą gyvenime yra sirgusios maždaug pusė moterų.

Padidėjęs hormono prolaktino lygis ir pastojimas

Prolaktino kiekio padidėjimas gali lemti nevaisingumą ir riboti galimybes susilaukti kūdikio. Ši būklė dar vadinama hiperprolaktinemija.