Anticeliulitinis masažas medumi

Celiulitas – daugelį dailiosios lyties atstovių kamuojanti problema. Kovoti su ja galima įvairiais būdais. Vienas iš veiksmingiausių – masažas medumi.

 

Tiesa, šis metodas laikomas gana agresyviu, ir tinka ne visiems. Atsisakyti anticeliulitinio masažo medumi teks šiais atvejais:

  • Nėštumo metu;
  • Jei sergate odos ligomis, venų varikoze, tromboze;
  • Yra alergija medui;
  • Turite jautrią odą (net ir ant normalios odos gali likti mėlynių).

Prieš masažą odą būtina kruopščiai nušveisti. Galite išbandyti paprastai pagaminamą šveitiklį – sumaišykite alyvuogių (arba masažinį) aliejų ir jūros druską, užtepkite ant kūno. Kai druska aptirps, pamasažuokite ir nuplaukite šiltu vandeniu.

Po šios procedūros ant probleminių vietų tepamas skystas medus ir lengvais glostomaisiais judesiais trinamas tol, kol rankos pradeda lipti prie odos. Tuomet delnus reikia prispausti prie kūno ir staigiai atitraukti. Malonumo, deja, nepajusite, tačiau rezultatais galėsite džiaugtis labai greitai!

Po kurio laiko rankas reikia nusiplauti tęsti masažą tol, kol ant kūno beveik neliks medaus. Po procedūros nusiprauskite ir pasitepkite kremu.

Procedūrą kartokite kasdien. Viso kurso trukmė – 10-15 seansų, tačiau pirmuosius rezultatus pamatysite daug anksčiau.

Susiję straipsniai

Gimdos abrazija: kodėl ir kaip ji atliekama?

Gimdos abrazija dažniausiai yra siejama su persileidimu arba abortu, tačiau iš tikrųjų procedūra dažniausiai atliekama visai kitais tikslais.

Gimdos kaklelio uždegimas

Nustatyta, kad gimdos kaklelio uždegimu bent kartą gyvenime yra sirgusios maždaug pusė moterų.

Padidėjęs hormono prolaktino lygis ir pastojimas

Prolaktino kiekio padidėjimas gali lemti nevaisingumą ir riboti galimybes susilaukti kūdikio. Ši būklė dar vadinama hiperprolaktinemija.