Anticeliulitinis masažas medumi

Celiulitas – daugelį dailiosios lyties atstovių kamuojanti problema. Kovoti su ja galima įvairiais būdais. Vienas iš veiksmingiausių – masažas medumi.
Kas yra celiulitas?
Celiulitas yra odos pakitimas, kuris pasireiškia grublėta, nelygia, apelsino žievelę primenančią odos išvaizda.
Celiulitas gali susiformuoti bet kurioje kūno vietoje, kurioje yra riebalinio audinio - dažniausiai jis pastebimas tose vietose, kur riebalinio audinio sankaupos didžiausios, t.y. ant šlaunų ir sėdmenų, tačiau jis gali išsivystyti ir ant viršutinės rankų dalies, pilvo, liemens, krūtų.
Celiulitas nesukelia jokių fiziologinių nepatogumų ir niekaip nepaveikia žmogaus fizinės sveikatos, tačiau dėl estetinių priežasčių dažnai neigiamai veikia žmogaus psichologinę būklę, menkina pasitikėjimą savimi.
Plačiau skaitykite:
Ar anticeliulitinis masažas medumi yra veiksmingas?
Anticeliulitinis masažas su medumi gali būti pakankamai veiksmingas, nes jis skatina kraujotaką ir limfotaką, padeda pašalinti skysčių perteklių, glotnina ir dailina odą.
Žinoma, reikėtų suprasti, kad masažo poveikis yra ribotas ir trumpalaikis - ypač, jeigu jis nėra derinamas su didesniu fiziniu aktyvumu ir mitybos įpročių gerinimu.
Kaip pačiai pasidaryti anticeliulitinį masažą medumi?
Pasiruoškite masažui, kad jis būtų maksimaliai efektyvus: prieš masažą odą švelniai nušveiskite. Galite išbandyti paprastai pagaminamą šveitiklį – sumaišykite alyvuogių (arba masažinį) aliejų ir jūros druską, užtepkite ant kūno. Kai druska aptirps, pamasažuokite ir nuplaukite šiltu vandeniu.
Anticeliulitinis masažas medumi atliekamas taip:
- Odą nusausinkite – medus geriau kimba prie sausos odos.
- Ant delnų užtepkite nedidelį kiekį medaus, pakanka arbatinio šaukštelio.
- Švelniai paskirstykite jį ant probleminių vietų: šlaunų, sėdmenų, pilvo ar rankų.
- Iš ptadžių lengvai prispauskite delnus prie odos ir greitai atitraukite – delnai turėtų prilipti ir atsiklijuoti nuo odos.
- Ritmingai kartokite šiuos judesius ir palaipsniui didinkite spaudimą. Oda gali pradėti šiek tiek parausti – tai normalu.
- Kiekvieną probleminę zoną masažuokite 5-10 min.
- Po masažo odą nuplaukite šiltu vandeniu, pagal poreikį galite naudoti ir švelnų prausiklį.
- Pasitepkite drėkinamuoju kremu arba aliejumi, kad nuramintumėte odą.
Procedūrą kartokite bent 2-3 kartus per savaitę. Viso kurso trukmė – 10-15 seansų, tačiau pirmuosius rezultatus pamatysite daug anksčiau.
Kam netinka anticeliulitinis masažas medumi?
Šis metodas laikomas gana agresyviu ir tinka ne visiems. Atsisakyti anticeliulitinio masažo medumi teks šiais atvejais:
- Nėštumo metu;
- Jei sergate odos ligomis, venų varikoze, tromboze;
- Yra alergija medui;
- Turite jautrią odą.