Apkepti "lizdeliai" su įdaru

Ingredientai: Žuvie filė - 500 gramai, Batonas - 400 gramai, Svogūnai - 200 gramai, Pienas - 500 mililitrai, Fermentinis sūris - 150 gramai.

Svogūnus, žuvį ir žoleles smulkiai supjaustykite, sumaišykite indelyje ir pagardinkite druska bei pipirais. Sūrį sutarkuokite. Batoną supjaustykite maždaug 2 cm storio griežinėliais. Kiekvieną griežinėlį trumpam pamerkite į pieną, labai lengvai spustelėkite, kad pienas nuvarvėtų. Kepimo formą patepkite aliejumi ir sudėkite į ją batono riekeles. Kiekvienoje riekelėje išimkite šiek tiek minkštimo, kad ant pačio dugno jo dar šiek tiek liktų ir įdarykite žuvies ir svogūnų mase. Viršų patepkite majonezu ir kepkite 40-45 minutes orkaitėje, įkaitintoje iki 180 laipsnių. Tuomet apibarstykite kepinėlius sūriu ir pakepkite dar 5 minutes.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.