Avižinė košė su kokosų pienu

Ingredientai: Avižiniai dribsniai - 1 stiklinė, kokosų pienas - 0.33 pakelio, Cinamonas - 2 arbatiniai šaukšteliai, Kokoso drožlės - 2 valgomieji šaukštai, Medus - 1 valgomasis šaukštas, Linų sėmenų aliejus - 1 valgomasis šaukštas, Graikiniai riešutai - 1 .

Virkite avižinę košę taip, kaip paprastai. Likus minutei iki virimo pabaigos supilkite kokosų pieną. Išjunkite viryklę, suberkite kokosų drožles ir cinamoną, gerai išmaišykite. Sudėkite į lėkštes, pagardinkite medumi, aliejumi ir riešutais.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.