Blynai su bananais ir karamele

Ingredientai: Grietinėlė - 0.5 stiklinės, Kiaušiniai - 3 vienetai, Miltai - 200 gramai, Sviestas - 100 gramai, Bananai - 10 vienetai, Vanduo - 2 stiklinės, Cukrus - 2 valgomieji šaukštai, aliejus kepimui - 3 valgomieji šaukštai, Druska - 1 arbatinis šaukšt.

Išplakite kiaušinius su cukrumi ir druska, supilkite vandenį, grietinėlę ir tirpintą sviestą. Suberkite miltus ir išmaišykite (arba išplakite plaktuvu) iki vienalytės masės. Leiskite pastovėti 20 minučių ir iškepkite plonus blynus. Suvyniokite į blynus nuluptus bananus. Paruoškite karamelę: užvirinkite keptuvėje vandenį su cukrumi, kaitinkite pamaišydami, kol įgaus gražų auksinį atspalvį, ir sudėkite blynus. Palaikykite 3 minutes. Sudėkite į lėkštę, jei norite - galite apipilti tirpintu šokoladu.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.