Blynų tortas su obuoliais

Ingredientai: Miltai - 1 stiklinė, Pienas - 2 stiklinės, Kiaušiniai - 3 vienetai, Cukrus - 4 valgomieji šaukštai, Sviestas - 60 gramai, Obuoliai - 3 vienetai, Citrinos sultys - 1.5 valgomojo šaukšto, Cinamonas - 1 arbatinis šaukštelis, Cukraus pudra - 0.5 .

Iš pieno, 2 kiaušinių, miltų, druskos ir 1 šaukšto cukraus užmaišykite tešlą, iškepkite blynus ir aptepkite sviestu. Obuolius nulupkite, supjaustykite kubeliais ir apšlakstykite citrinos sultimis. Ištirpinkite keptuvėje sviestą, sudėkite obuolius ir kepkite ant vidutinio stiprumo ugnies apie 5 minutes, pabarstydami cukraus ir cinamono mišiniu. Leiskite porą minučių atvėsti. Sluoksniuokite į formą blynus ir obuolius, kepkite vidutinio karštumo orkaitėje pridengę folija 20 minučių. Kol pyragas kepa, iki standžių putų išplakite 1 kiaušinio baltymą, cukraus pudrą ir 1 arbatinį šaukštelį citrinos sulčių. Nuimkite nuo pyrago foliją, sumažinkite temperatūrą iki 120 laipsnių, po 5-7 minučių aptepkite paruošta mase ir kepkite dar 8-10 minučių. Išjunkite orkaitę ir palikite pyragą pastovėti joje dar 5 minutes. Ištraukite ir pabarstykite cukraus pudra.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.