Bulvinis vyniotinis su grybais

Ingredientai: Miltai - 180 gramai, Bulvės - 3 vienetai, Cukrus - 1 arbatinis šaukštelis, Kiaušiniai - 2 vienetai, Pievagrybiai - 300 gramai, Svogūnai - 2 vienetai, Maskarponės sūris - 100 gramai, Mairūnas - 1 žiupsnelis, Maltos paprikos - 1 žiupsnelis, Aug.

Stambiai sutarkuokite 2 bulves, sumaišykite su druska, cukrumi, persijotais miltais ir 1 kiaušiniu. Grybus nuplaukite, nulupkite ir supjaustykite, susmulkinkite nuluptus svogūnus. Apkepkite aliejuje svogūnus, tada sudėkite grybus ir kepkite, kol išgaruos visas skystis. Įberkite druskos ir prieskonių. Likusią bullvę nuskuskite, išvirkite ir sutrinkite kartu su Maskarponės sūriu. Pabarstykite stalą miltais, iškočiokite tešlą, aptepkite sūrio ir bulvių mase, ant viršaus paskleiskite grybus ir svogūnus, lengvai paslėkite šaukštu. Susukite vyniotinį, užlenkite galus į vidų, aptepkite plaktu kiaušiniu. Skardą išklokite kepimo popieriumi, kepkite vyniotinį 170 laipsnių temperatūros orkaitėje 40 minučių.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.