Bulvių apkepas su mėsa ir raugintais kopūstais

Ingredientai: Bulvės - 1 kilogramas, Faršas - 1 kilogramas, Rauginti kopūstai - 500 gramai, Svogūnas - 1 vienetas, Česnakas - 2 skiltelės, Aliejus - 3 valgomieji šaukštai, Sviestas - 1 valgomasis šaukštas, Sultinys - 250 mililitrai, Grietinė - 200 gramai, .

Apkepinkite faršą, svogūną ir česnaką, pabarstykite druska ir pipirais pagal skonį. Bulves nuskuskite ir supjaustykite griežinėliais. Padažui sultinį sumaišykite su grietine, kiaušiniais ir tarkuotu sūriu. Kepimo formą ištepkite sviestu, sluoksniuokite bulves, faršą ir kopūstus. Užpilkite padažu. Kepkite apie valandą vidutinio karštumo orkaitėje.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.