Bulvių ir varškės kukulaičiai su sūrio įdaru

Ingredientai: Bulvės - 1 kilogramas, Varškė - 200 gramai, Kiaušinis - 1 vienetas, Krakmolas - 2 valgomieji šaukštai, Miltai - 2 valgomieji šaukštai.

Bulves išvirkite ir sutrinkite. Gautą bulvių masę sumaišykite su varške ir pagardinkite druska bei cukrumi (pagal skonį). Įmuškite vieną kiaušinį, įberkite krakmolo, miltų ir viską gerai iškočiokite. Jei tešla labai limpa prie rankų, įdėkite dar šiek tiek miltų. Tešlą padalinkite į lygius gabaliukus, į vidų idėkite šiek tiek tarkuoto sūrio, gražiai užlipinkite, kad gautųsi apvalūs kukulaičiais ir meskite į verdantį aliejų. Kepkite tol, kol kukuliai gražiai apskrus. Kukulius patiekite su grietinės ir sviesto padažu. Jei norite, padažą galite pagardinti cukrumi, kad patiekalas būtų saldesnis.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.