Burnoje tirpstantis bulvių apkepas su sūriu

Ingredientai: Didelės bulvės - 5 vienetai, Svogūnas - 1 vienetas, Sviestas - 3 valgomieji šaukštai, Miltai - 3 valgomieji šaukštai, Pienas - 2 stiklinės, Tarkuotas sūris (fermentinis ar Čederio) - 2 saujos, Druska, Pipirai - 1 žiupsnelis.

Bulves nuskuskite ir supjaustykite riekelėmis. Pusę jų sudėkite į sviestu išteptą (viso sviesto nesunaudokite) kepimo indą. Pabarstykite druska, pipirais, papildomai galima pabarstyti muskato riešutu. Tuomet sudėkite pusžiedžiais supjaustytą svogūną. Tada sudėkite likusias bulvių riekeles. Likusį sviestą išlydykite prikaistuvyje ar gilesnėje keptuvėje. Suberkite miltus, druską ir intensyviai maišant pakepinkite iki kol miltai bus auksinės spalvos. Supilkite pieną (galima pakeisti grietinėle), galite įspausti česnako, plakant šluotele pavirkite iki kol sutirštės. Tuomet suberkite tarkuotą sūrį, nukelkite nuo ugnies ir išmaišykite, kad sūris išsilydytų. Gautą sūrio padažą supilkite ant bulvių. Kepimo indą uždenkite folija. Kepkite iki 200°C įkaitintoje orkaitėje apie 1-1,5 val. (kepimo laikas priklauso nuo bulvių riekelių storio). Kepimo pabaigoje foliją nuimkite ir apkepą grąžinkite į orkaitę, kad dar šiek tiek apskrustų. Šis bulvių apkepas su sūriu labai švelnus, sotus, sušildantis. Jis tiesiog tirpsta burnoje, tad tikrai verta paragauti!

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.