Citrusinių vaisių salotos

Ingredientai: Apelsinai - 2 vienetai, Mandarinai - 3 vienetai, Mėtų lapeliai - 2 vienetai, Natūralus jogurtas - 5 valgomieji šaukštai, Razinos - 2 valgomieji šaukštai, Pistacijos - 2 valgomieji šaukštai, Cinamonas - 1.5 arbatinio šaukštelio, Medus - 1 arba.

Mandarinus ir apelsinus nulupkite, plonai supjaustykite. Susmulkinkite pistacijas (apgeidautina - nesūdytas). Sumaišykite jogurtą, smulkintas mėtas, medų, cinamoną bei citrinos sultis. Išdėliokite lėkštėje vaisius, apipilkite paruoštu padažu ir pabarstykite riešutais bei razinomis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.