Citrusų šveitiklis glotnioms kojoms

Kiekviena moteris nori didžiuotis glotnia, žvilgančia, švelnia oda, tačiau įvairiausios depiliacijos formos neretai nesuteikia norimo efekto. Siūlome išbandyti namuose pagamintą šveitiklį, kuris palengvis skutimą, sulėtins plaukelių augimą ir užtkrins odos glotnumą bei vientisą spalvą.

Jums reikės:
Puodelio cukraus,
Pusės puodelio aliejaus (rinkitės jums patinkantį, galima naudoti ir mažyliams skirtus aliejukus),
3 šaukštų citrinų arba laimo sulčių (arba 20 lašų citrinų eterinio aliejaus).

Gaminame:
Visus ingredientus labai gerai sumaišykite inde.

Pagulėkite vonioje ar 5 minutes tiesiog pastovėkite po karštu dušu - svarbu, kad oda gerai įdrėktų, atsivertų poros. Dabar įsipilkite į delnus šiek tiek šveitiklio ir juo gerai ištrinkite kojas. Cukrus pašalins nešvarumus bei negyvą odą, sulygins netobulumus. Citrina veikia, kaip odos valiklis, ją šiek tiek šviesina ir sulygina jos spalvą. Aliejus puikiai pamaitina odą.

Įsimasažavus šveitiklį, cukrui šiek tiek aptirpus skuskite kojas paprasčiausiu skutikliu. Nuskutusios kojas jas gerai nuplaukite tekančiu vandeniu. Vėl įmasažuokite šveitiklio ir procedūrą kartokite.

Kojos bus nuostabiai švelnios ir jas reikės rečiau skusti!

P.S. Šveitiklį galite naudoti ir rankoms, jeigu jas skutate. Jo nereikėtų naudoti pažastims bei bikinio zonai (šias jautrias vietas galite skusti prieš tai įmasažavus aliejaus), taip pat esant sužeidimams, nubrozdinimams.

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!