Dovanojame FRANKE LARGO virtuvės plautuvę! (501)

Franke Largo plautuvė

Balandis – švaros mėnuo, tad ta proga turime padovanoti vieną, bet tikrai labai gerą daiktą!

Jei jūsų virtuvei reikia naujos geros plautuvės, jei senoji tarška, barška ir varva, jei jokios priemonės nebeišvalo plautuvės dėmių, imkite ir sudalyvaukite!

Apie FRANKE prizą

Vienam iš žaidimo dalyvių padovanosime ergonomišką, patogią, FRANKE LARGO WORKSTATION nerūdijančio plieno virtuvės plautuvę (vertė – apie 800 EUR), turinčia tokias išskirtines savybes:

  • PLIENAS. Plautuvė pagaminta iš aukštos kokybės storo plieno suvirinant atskiras dalis.
  • KIBIRĖLIAI. Šalia dubens yra du atskiri kibirėliai. Vienas iš jų skirtas sudėti valymo priemonėms, kitas – smulkioms atliekoms.
  • MYGTUKAS. Ventilis atidaromas ir uždaromas mygtuko paspaudimu.
  • VENTILIS. Patentuotas integruojamas FRANKE ventilis yra ypač higieniškas, nes neturi tarpų, kuriuose kauptųsi nešvarumai.

Kaip dalyvauti FRANKE žaidime?

Dalyvauti labai paprasta! Tiesiog išsirinkite, kuri FRANKE LARGO plautuvės savybė (PLIENAS, KIBIRĖLIAI, MYGTUKAI arba VENTILIS) jums atrodo svarbiausia ir įrašykite ją komentaruose po straipsniu – tai bus jūsų bilietas burtų traukime.

Kaip rinksime laimėtoją?

2018.04.22 dienos pabaigoje burtų keliu ištrauksime vieną „laimingą“ savybę, o tuomet iš tų, kurie šią savybę pasirinko, trauksime FRANKE LARGO plautuvės laimėtoją.

Laimėtojas bus paskelbtas 2018.04.23 ir turės su mumis susisiekti per 48 valandas nuo pranešimo apie laimėjimą gavimo. Jei tai nebus padaryta, laimėtoją trauksime iš naujo. ;)

Štai čia galite atidžiau apžiūrėti dovanojamą plautuvę: 

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.