12karox1231

User has not uploaded an avatar
Prisiregistravo: 2021.03.20 (6 mėn.)

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Vaikų darželio lankymo nutraukimas per adaptaciją Parašė prieš: 3 d. | Daugiau niekas neatsakė.
  2. Būsto paskola vienišai mamai Parašė prieš: 4 d. | Paskutinis atsakymas prieš: 4 d.
  3. Neišsirenkame vardo - Diora ar Greta? Parašė prieš: 5 d. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 d.
  4. TD tobulinimo pasiūlymai/idėjos Parašė prieš: 6 d. | Paskutinis atsakymas prieš: 6 val.
  5. Kokie jūsų maisto pirkimo ir gaminimo įpročiai? Parašė prieš: 1 sav. | Daugiau niekas neatsakė.

Sukurtos temos

1. Būsto paskola vienišai mamai Sukurta prieš: 5 d. Paskutinis atsakymas prieš: 4 d.
  2. Nuo vaikystės sudėtingi santykiai su mama Sukurta prieš: 1 sav. Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.
  3. Kaltės jausmas prieš vaiką Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  4. Paaukštinimas darbe Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
Naujos temos ir grupės
Forumas gyvai

Visas „Tėvų Darželio“ naujienas
rasi Facebook‘e. Junkis prie mūsų!