aaausrele83

User has not uploaded an avatar
Prisiregistravo: 2014.04.02 (8 m.)
Miestas Lietuva

Paskutiniai atsakymai

1. 10 mėnesių kūdikis pradėjo mažiau valgyti kieto maisto Parašė prieš: 2 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 sav.
  2. Vaikų priežiūros atostogų gali eiti seneliai ar ne? Parašė prieš: 2 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 sav.
  3. Kūdikis per miegą nuolat juda Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  4. Nuolatinis vidinis pyktis ir irzlumas Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  5. Priemonės nuo uodų Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.

Sukurtos temos

1. 10 mėnesių kūdikis pradėjo mažiau valgyti kieto maisto Sukurta prieš: 2 sav. Paskutinis atsakymas prieš: 2 sav.
  2. Kūdikis per miegą nuolat juda Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  3. Nuolatinis vidinis pyktis ir irzlumas Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  4. Maistas kūdikiams ir vaikams keliaujant Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  5. Kūdikis nuolat nori būti tik su mama Sukurta prieš: 2 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.