akvile.jan.

User has not uploaded an avatar
Prisiregistravo: 2015.10.22 (4 m.)
Miestas Kaunas

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Vyras specialiai erzina, pašiepia Parašė prieš: 1 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.
  2. Vyras nori būti visur, tik ne su šeima Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  3. Ar nestringa Home 3 televizija? Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  4. Pavargau būti mama Parašė prieš: 2 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  5. Nevaldomas 1 m. ir 3 mėn. vaikas Parašė prieš: 2 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.

Sukurtos temos

1. Ar nestringa Home 3 televizija? Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  2. Darbas TRANSCOM (atsiliepimai) Sukurta prieš: 11 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 11 mėn.
  3. Raktikaulio lūžis naujagimiui Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  4. Apklausa Statyti namą ar remontuotis seną? Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  5. Abortas. Gailitės ar ne? Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.