akvile.jan.

User has not uploaded an avatar
Prisiregistravo: 2015.10.22 (5 m.)
Miestas Kaunas

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Skyrybos. Kokia tikimybė, kad vaikas liks su manimi? Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 sav.
  2. Vyras nenori antro vaiko Parašė prieš: 2 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 sav.
  3. Kaip sulieknėti po gimdymo? Parašė prieš: 2 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  4. Ar imtumėte paskolą už gerą draugę? Parašė prieš: 2 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.
  5. Pensijos kaupimas taip ar ne? Parašė prieš: 2 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 sav.

Sukurtos temos

1. Ar nestringa Home 3 televizija? Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  2. Darbas TRANSCOM (atsiliepimai) Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  3. Raktikaulio lūžis naujagimiui Sukurta prieš: 2 m. Paskutinis atsakymas prieš: 2 m.
  4. Po 20 nėštumo savaitės echoskopijos iš mergaitės virto berniuku Sukurta prieš: 2 m. Paskutinis atsakymas prieš: 2 m.
  5. Vestuvės: ar reikia puokštės prie vokelio? Sukurta prieš: 2 m. Paskutinis atsakymas prieš: 2 m.