Marsiete

Prisiregistravo: 2010.10.14 (10 m.)

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Kalbos raidos sutrikimai Parašė prieš: 41 min. | Daugiau niekas neatsakė.
  2. Neįgalumas dėl raidos sutrikimo. Ar verta jį susitvarkyti? Parašė prieš: 1 d. | Daugiau niekas neatsakė.
  3. 2017 m. Sausio mėn. mamytės Parašė prieš: 2 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  4. Apklausa Pastojimas po persileidimo: kada vėl bandyti? Parašė prieš: 3 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 d.
  5. 2011 m. Lapkritukai Parašė prieš: 3 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 6 val.

Sukurtos temos

1. Mišraus amžiaus vaikų grupės darželyje Sukurta prieš: 4 m. Paskutinis atsakymas prieš: 4 m.
  2. Kaip dažnai serga darželinukai ir kaip tėvai sprendžia darbo klausimą? Sukurta prieš: 7 m. Paskutinis atsakymas prieš: 7 m.
  3. Mama dirba, tėtukas augina mažylį. Sukurta prieš: 9 m. Paskutinis atsakymas prieš: 9 m.