Marsiete

Prisiregistravo: 2010.10.14 (9 m.)

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. 2017 m. Sausio mėn. mamytės Parašė prieš: 1 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 7 mėn.
  2. Apklausa Pastojimas po persileidimo: kada vėl bandyti? Parašė prieš: 2 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 10 mėn.
  3. 2011 m. Lapkritukai Parašė prieš: 2 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 sav.
  4. Ar įmanoma taip greit pastoti po gimdymo? Parašė prieš: 3 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 11 mėn.
  5. Vaiko priežiūros atostogos (VPA) ir išmokos 2017 m. Parašė prieš: 3 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 val.

Sukurtos temos

1. Mišraus amžiaus vaikų grupės darželyje Sukurta prieš: 4 m. Paskutinis atsakymas prieš: 4 m.
  2. Kaip dažnai serga darželinukai ir kaip tėvai sprendžia darbo klausimą? Sukurta prieš: 6 m. Paskutinis atsakymas prieš: 6 m.
  3. Mama dirba, tėtukas augina mažylį. Sukurta prieš: 8 m. Paskutinis atsakymas prieš: 8 m.