Monikute

Prisiregistravo: 2010.07.07 (10 m.)
Miestas Kaunas

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. 2018 m. Spalio mažiukai! Parašė prieš: 2 d. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 val.
  2. Ar galima toleruoti smurtą šeimoje? Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  3. Vyras nori keisti darbą, tačiau aš tam nepritariu Parašė prieš: 2 mėn. | Daugiau niekas neatsakė.
  4. Rekomenduokite gerą vaikų neurologą Kaune Parašė prieš: 2 mėn. | Daugiau niekas neatsakė.
  5. Antras gimdymas po pirmo neplanuoto cezario Parašė prieš: 3 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.

Sukurtos temos

1. Plaukų priauginimas Kaune (atsiliepimai ir rekomendacijos) Sukurta prieš: 9 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 3 mėn.
  2. Vaikai su kalbos sutrikimais mokykloje Sukurta prieš: 8 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 8 mėn.
  3. Avalynė pirmokui mokykloje! Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  4. Skyrybos per agenturas Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.