Monikute

Prisiregistravo: 2010.07.07 (10 m.)
Miestas Kaunas

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. 2018 m. Spalio mažiukai! Parašė prieš: 16 val. | Paskutinis atsakymas prieš: 33 min.
  2. Rekomenduokite gerą vaikų neurologą Kaune Parašė prieš: 1 sav. | Daugiau niekas neatsakė.
  3. Antras gimdymas po pirmo neplanuoto cezario Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 6 d.
  4. Kai viskas atsibosta... Įtempti santykiai su anyta ir vyru Parašė prieš: 3 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.
  5. Antras nėštumas netrukus po gimdymo. Ką daryti? Parašė prieš: 3 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 sav.

Sukurtos temos

1. Plaukų priauginimas Kaune (atsiliepimai ir rekomendacijos) Sukurta prieš: 6 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 3 sav.
  2. Vaikai su kalbos sutrikimais mokykloje Sukurta prieš: 6 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 6 mėn.
  3. Avalynė pirmokui mokykloje! Sukurta prieš: 11 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 11 mėn.
  4. Skyrybos per agenturas Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.