RedBull

Prisiregistravo: 2018.03.06 (1 m.)
Miestas Rokiškis

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. 2019 metų rugsėjinukai Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 9 min.
  2. Maitinu mp, reikės vaikutį palikti pusei dienos, bet jis negeria mišinuko. Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  3. Nėštumo testo "vaiduokliai" Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 9 val.
  4. Ar kuri mamytė išduodate paskolas? Parašė prieš: 2 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.
  5. Laukiuosi ar ne? Parašė prieš: 2 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 d.

Sukurtos temos

1. Ar kuri mamytė išduodate paskolas? Sukurta prieš: 2 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 2 mėn.
  2. Reikia nerimauti ar ne: mėnesinių ciklas 3 dienom trumpesnis Sukurta prieš: 10 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 10 mėn.
  3. Pasikeitė mėnesinės: sutrumpėjo ir tapo mažiau gausios Sukurta prieš: 11 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 11 mėn.