RedBull

Prisiregistravo: 2018.03.06 (2 m.)
Miestas Rokiškis

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. 2019 metų rugsėjinukai Parašė prieš: 9 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 3 d.
  2. Maitinu mp, reikės vaikutį palikti pusei dienos, bet jis negeria mišinuko. Parašė prieš: 9 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 9 mėn.
  3. Ar kuri mamytė išduodate paskolas? Parašė prieš: 11 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 6 mėn.
  4. Laukiuosi ar ne? Parašė prieš: 11 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 10 val.
  5. Apklausa Nėštumo testai - melagiai Parašė prieš: 1 m. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 sav.

Sukurtos temos

1. Reikia nerimauti ar ne: mėnesinių ciklas 3 dienom trumpesnis Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.
  2. Pasikeitė mėnesinės: sutrumpėjo ir tapo mažiau gausios Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.