very_berry

Prisiregistravo: 2020.05.17 (1 m.)
Miestas Vilnius

Mano šeima

Rodoma tik registruotiems nariams. Prisijunk arba Registruokis

Paskutiniai atsakymai

1. Echoskopijos metu nesimato skaidriosios pertvaros ertmės Parašė prieš: 2 sav. | Daugiau niekas neatsakė.
  2. Tema uždaryta „Mon Ami“ žaidimas: laimėkite aukščiausios kokybės rankų darbo koldūnų ar virtinių Parašė prieš: 3 sav. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 sav.
  3. Ilgalaikiai plaukų dažai COLOR & SOIN be agresyvių cheminių medžiagų (atsiliepimai) Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 2 sav.
  4. Naujas darbas, kol vaikui nėra 2 metų - ar verta? Parašė prieš: 1 mėn. | Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  5. Vyras - energetinis vampyras? Parašė prieš: 2 mėn. | Daugiau niekas neatsakė.

Sukurtos temos

1. Naujas darbas, kol vaikui nėra 2 metų - ar verta? Sukurta prieš: 1 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 1 mėn.
  2. Kasdieniai konfliktai su vyru: skirtis ar bandyti išsaugoti santuoką? Sukurta prieš: 8 mėn. Paskutinis atsakymas prieš: 7 mėn.
  3. 6 žaidimai su LEGO DUPLO kaladėlėmis (su nuotraukomis ir video) Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 10 mėn.
  4. Sūnui išeinant į darželį graužia sąžinė Sukurta prieš: 1 m. Paskutinis atsakymas prieš: 1 m.