Gardi karamelinė kava

Ingredientai: Karameliniai saldainiai - 100 gramai, Pienas - 250 mililitrai, Kava - 500 mililitrai, Grietinėlė, 35 % riebumo - 200 mililitrai, Vanilinis cukrus - 1 pakelis, Kakava - 1 arbatinis šaukštelis.

Minkštus karamelinius saldainius sudėkite į karštą pieną ir pavirinkite ant mažos ugnies, kol ištirps. Į nukaistą pieną supilkite karštą kavą, pamaišykite į stiklines. Grietinelę išplakite su vaniliniu cukrumi, šaukšteliu sudėkite į stiklines su gėrimu. Ant viršaus pabarstykite kakavos.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.