Gardus daržovių apkepas

Ingredientai: Smulkinti rudieji lęšiai - 100 gramai, Miltai - 200 gramai, Daržovių nuoviras - 1 stiklinė, Kiaušinio trynys - 1 vienetas, Kiaušniai - 4 vienetai, Aliejus - 3 valgomieji šaukštai, Pienas - 3 valgomieji šaukštai, Morkos - 6 vienetai, Natūralus.

Iš miltų, varškės, kiaušinių, pieno, aliejaus ir druskos suminkykite tešlą ir iškočiokite ją ant miltais pabarstytos lentos, sudėkite į sviestu išteptą apvalią kepimo formą. Užvirinkite daržovių nuovirą ir suberkite į jį lęšius, 20 minučių virkite ant silpnos ugnies, perkoškite per sietelį. Nuplautas ir nuskustas morkas supjaustykite griežinėliais ir pavirkite pasūdytame vandenyje 5 minutes, nukoškite. Ant tešlos pakraščių eilėmis išdėliokite morkas, lęšius suberkite į vidurį. Paskaninkite maltais juodaisiais pipirais ir kepkite apie pusvalandį iki 200 laipsnių įkaitintoje orkaitėje.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.