Gardūs kepinėliai su brokoliais ir špinatais

Ingredientai: Šaldyta sluoksniuota tešla - 1 pakelis.

Jei nori sutaupyti laiko, pyragėlius gali kepti iš sluoksniuotos tešlos. Jei viską nori pagaminti savo rankomis, tešlai gali rinktis tiek bandelėms, tiek kibinams skirtus tešlos gaminimo variantus. Smulkiai supjaustyk brokolius, špinatus ir paprikas bei pritarkuok fermentinio sūrio. Viską sumaišyk ir sudėk ant iškočiotų tešlos gabaliukų. Ant viršaus gali pabarstyti įvairių tau patinkančių prieskonių (tačiau tai nėra būtina). Tešlą suvyniok taip, kad gautųsi tavo pageidaujama pyragėlių forma ir kepk orkaitėje, kol tešla pilnai iškeps.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.