Gardus morkų ir bananų apkepėlis

Ingredientai: Morkos - 500 gramai, Bananai - 2 vienetai, Cukrus - 100 gramai, Kiaušinis - 1 vienetas, Miltai - 2 valgomieji šaukštai, Cinamonas - 1 arbatinis šaukštelis, Migdolai - 100 gramai, Džiūvėsėliai - 2 valgomieji šaukštai.

Nuskustas morkas virkite garuose, kol suminkštės, ištrinkite su bananais iki vienalytės masės. Suberkite cukrų, miltus, cinamoną, įmuškite kiaušinį ir gerai išmaišykite. Kepimo formą ištepkite sviestu, pabarstykite džiūvėsėliais. Kepkite 150 laipsnių temperatūros orkaitėje apie pusvalandį. Prieš baigiant kepti, apibarstykite migdolais ir vėl įkiškite į orkaitę.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.