Graži istorija „Laikrodis ir šukos“

Vyresnio amžiaus pora susikibusi rankomis Vectorium | Shutterstock.com

Santuokos sėkmė slypi mokėjime, visų pirma, suteikti džiaugsmo savo sutuoktiniui, o tik tuomet galvoti apie save... Kviečiame paskaityti jautrią istoriją apie tai.

Kartą gyveno labai neturtinga sutuoktinių pora. Jiedu turėjo kuklius namus ir po vieną vienintelį asmeninį daiktą, kurį labai brangino - vyras turėjo paprastą, tačiau jam itin brangų laikrodį, kurį buvo gavęs dovanų dar iš savo senelio, o moteris džiaugėsi savo ilgais, vešliais plaukais.

Vieną dieną moteris paprašė naujų šukų savo gražiesiems plaukams, tačiau nusiminęs vyras pasakė, kad neseniai įtrūko jo laikrodžio apyrankė, o jis neturi pinigų nei šukoms, nei laikrodžio apyrankei pataisyti. Moteris supratingai linketelėjo ir daugiau nieko nebesakė.

Grįždamas iš darbo vyras užėjo į laikrodžių parduotuvę ir už menką kainą pardavė savo laikrodį su įplyšusia apyranke, o už gautus pinigus nupirko geriausias šukas savo žmonai.

Grįžęs namo jis nustebo pamatęs, kad jo žmona nusikirpo savo nuostabius plaukus.

Mylinti žmona pardavė savo plaukus perukų meistrui, o už atlygį nupirko naują laikrodžio apyrankę savo vyrui.

Abu sutuoktiniai apsipylė ašaromis rankose laikydami nebereikalingas šukas ir laikrodžio apyrankę, supratę, kad vienintelis iš tiesų reikalingas ir svarbus dalykas yra judviejų meilė.

Susiję straipsniai

Graži istorija „Sudegęs skrebutis“

Siūlome paskaityti gražią istoriją apie meilės kupinus namus.

Graži istorija „Viena darbo valanda“

Mažieji trokšta tik vieno dalyko... Daugiau mūsų dėmesio ir meilės. Siūlome paskaityti gražią istoriją ir susimąstyti.

Graži istorija „Angelų pokalbis“

Angelų pokalbio istorija mus moko džiaugtis kasdienybe ir plačiau atmerkti akis - juk tai, kas iš tiesų svarbu visada būna netoli mūsų.