Greta ir Aleksandras Kazakevič: „Šeimoje vaidmenys – 50/50“

Poros pažintis prasidėjo Aleksandrui atėjus į Gretos koncertą Poros pažintis prasidėjo Aleksandrui atėjus į Gretos koncertą

„Tėvai paprastai“ studijoje – jau 75-asis tėčio Simono Urbono ir pašnekovų pokalbis.

Šįkart pasitinkame sportišką, netgi olimpinę šeimą, neseniai nėrusią į verslą: studijoje vieši Greta Lebedeva-Kazakevič – asmeninė sporto trenerė, mitybos planų sudarytoja, nuomonės formuotoja, ir jos vyras Aleksandras Kazakevič – olimpietis, imtynininkas, treneris ir, kaip juokauja vedėjas Simonas, „Šuolio“ vicečempionas.

Itin atvirame pokalbyje aptarsime viską: kaip sportuoti, laikytis disciplinos, koks sportas padės išlaikyti kūno formas ir motyvaciją, kokie būdai šeimoje pasiteisina auklėjant vaikus ar siekiant tvarkos. Išgirsime ne vieną motyvuojančią žinutę!

„Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiamoje tinklalaidėje kalbame įvairiausiomis temomis, ir visas šias temas galite rasti: „Tėvų darželio“ portale čia, TV3 platformoje čia ir „TV3 Play“ platformoje čia, o ketvirtadieniais, tuo pačiu metu, 19 val., – kaip iki šiol – „Tėvų darželio“ „Youtube“ kanale čia.

Plačiau skaitykite:

Netikėta Gretos ir Aleksandro pažintis

Greta šypsodamasi pasakoja, kad jų pažintis prasidėjo Aleksandrui atėjus į jos koncertą. „Aleksandras buvo mano fanas“, – juokiasi Greta. Aleksandras puikiai prisimena tą koncertą, nors pats poros pažinties pradžia laiko viename sporto klube surengtą konkursą, kuriame dalyvavo Greta. Taigi kuris buvo pažinties iniciatorius?..

Greta ir Aleksandras KazakevicSimonas Urbonas, Greta Lebedeva-Kazakevič, Aleksandras Kazakevič

Kaip Greta ir Aleksandras įsivaizdavo šeimą?

Kaip abu, Greta ir Aleksandras, įsivaizdavo savo ateitį draugystės pradžioje? Ar pasikeitė ateities įsivaizdavimas tapus tėvais? Aleksandras šypsodamasis pasakoja, kad jo „šeimos plane“ buvo „kaip minimum du vaikai ir graži, mylima žmona“. Vyras sako link šeimos reikia eiti kaip sporte: užsibrėžti tikslą. Tiesa, Greta aiškaus šeimos plano neturėjo... kol nesutiko Aleksandro ir nepamatė, kad tai tikrai – jos žmogus.

Plačiau skaitykite:

Meilę sportui vaikams skiepija nuo mažų dienų

Kadangi šeima daug sportuoja, tą matydami auga ir vaikai. Abu tėvai vaikus sportuoti motyvuoja nuo mažų dienų. Aleksandras vaikus pasiima į treniruotes, taigi mažieji nuo kūdikystės mato sporto pasaulį. Tėtis šypsosi: „Tik laiko klausimas, kai vaikai patys ims siekti rezultatų.“

Apie sportą ir mitybą moterims, kaip atsigauti po nėštumo ir „grįžti į vėžes“, kaip maitintis ir pradėti sportuoti, kaip motyvuoti save? Aleksandras ir Greta ne tik pasakoja, kuo gyvena jų šeima, bet ir kviečia užsimotyvuoti sportui. Trūksta informacijos? Rašykite Gretai, šypsodamasi kviečia moteris.

Apie šunis šeimoje, jų ugdymą, bendravimą su jais ir taisykles – „Tėvai paprastai“ tinklalaidėje su Mariumi Jampolskiu ir Skirmantu Ročka:

 

„Tėvai paprastai“ – tai „Tėvų darželio“ ir tv3.lt rengiama tinklalaidė, kurioje Simonas Urbonas kartu su specialistais kalbina žinomus Lietuvos tėvus be ribų, be užuolankų, atvirai ir paprastai apie viską – vaikus, šeimos problemas, psichologiją, ligas, santykius ir tiesiog gyvenimą. 

Tinklalaidėje kalbame apie:

00:00 – pradžia

01:21 – draugystė ir šeimos kūrimas

04:27 – ypatingi vaikų vardai

08:23 – vaikai – kaip tėvai

12:04 – vaikai pakeitė kasdienybę

14:32 – viskas šeimoje – 50/50

21:40 – sportas ir mityba šeimoje

27:09 – Greta – iš dainavimo į sportą

29:56 – trūksta motyvacijos sportuoti

32:44 – sportuoti – prieš ir po nėštumo

35:41 – kelionės ir ekspromtas

37:02 – abu planuoja neplanuodami

38:53 – mityba ir protarpinis badavimas

44:34 – Aleksandro treniruotės

50:12 – laikas atskirai

52:18 – Kazakevič šeimos verslas

53:55 – šeimos linkėjimas

Susiję straipsniai

Pianistė Ieva Dūdaitė: „Šeimoje svarbiausia – susidėlioti prioritetus“

„Yra laikas kartu, yra laikas šalia, – sako psichologė, – smagu, kai vaikas šalia, bet tai nėra laikas kartu.“

Agnė Bastienė apie santykius, vaikus ir tėvystę

„Ir kiekvieno kivirčo metu supranti, kad reikia išspręsti, nereikia trenkti durimis ar emocijomis vadovautis“, – sako Agnė.

Liucina Rimgailė apie meilę sau, laiką ir planus

„5-a valanda ryto – pats produktyviausias laikas.“ Taip sako Liucina Rimgailė, kuri jau daug metų, anksti atsikėlusi, mėgaujasi laiku sau.