Vaiko piešiniai: kaip juos išsaugoti

Reklaminis partnerio turinys
vaiko piešinių išsaugojimas

Ką darote su savo vaikų piešiniais, kuriuos jie parsineša iš mokyklos arba nupiešę dovanoja jums? Laikui bėgant, daugybė piešinių gali išblukti, būti apgadinti ar tiesiog likti pamiršti stalčiuje. Todėl siūlome keletą idėjų, kaip galite panaudoti ir išsaugoti savo vaiko kūrybą.

Piešinių siena

Paskirkite tuščią sieną vaiko darbams eksponuoti arba įtempkite skalbinių virvelę ir ant jos segtukais kabinkite vaiko piešinius. Kas kiek laiko atnaujinkite mažojo menininko kūrinių galeriją, leisdami vaikui pačiam pasirinkti kuriuos piešinius jis norėtų pakeisti naujais. Pačius įspūdingiausius ir mėgstamiausius darbus įrėminkite ir papuoškite jais savo namų interjerą.

Fotodrobė

Jeigu nenorite rėminti piešinio, tačiau trokštate kasdien jį matyti ant kambario sienos, perkelkite jį ant fotodrobės. Pakabinkite keletą nedidelių drobių vaiko kambaryje arba pradžiuginkite senelius jų anūkų darbų koliažu ant vienos fotodrobės.

 

Darbalaukio fonai

Nuskenuokite išradingiausius vaiko piešinius ir panaudokite juos kaip darbalaukio fonus savo kompiuteriuose. Galite sukurti ir puikias atvirutes įvairioms progoms, juk skaitmeninis formatas puikiai išlaiko piešinio kokybę. Pridėkite palinkėjimų ar prierašų ir pradžiuginkite artimuosius originaliai iliustruotais sveikinimais.

Stalo padėkliukai

Laminuodami savo vaiko piešinius, paversite juos žaismingais padėkliukais jūsų pietų stalui. Parinkite įvairių piešinių vasarai, Kalėdoms ar kitoms ypatingoms progoms, pamėginkite derinti padėkliukų spalvas.

 

Fotoknyga arba fotoalbumas

Nuskenuokite ar nufotografuokite savo vaikų kūrybą ir sudėkite ją į fotoknygą – taip kokybiškai išsaugosite pačius gražiausius darbus. Paruoškite ir jaunojo menininko dosjė – vaiko amžių, jo komentarus apie savo kūrybą, nepamirškite ir besišypsančio jo pačio portretų!

Į fotoknygą galite sudėti ir kitokios vaiko kūrybos nuotraukas, pavyzdžiui:

  • koliažų, iškarpų
  • plastelino ar molio lipdinių
  • kreidelių piešinių ant asfalto
  • kūrybiškų mokyklinių projektų
  • darbelių iš gamtinių medžiagų
  • Lego kaladėlių konstrukcijų
  • sausainių ir kitų kepinių

Spalvinimo knygelė

O ar prisiminate, kai būdami maži mėgdavote piešti knygų paraštėse ar savaip papildyti knygų iliustracijas? Sukurkite vaikui spalvinimo knygelę iš jo piešinių arba patys sugalvokite linksmą istoriją ir nupieškite jos kontūrus. Tokią knygelę pasidarysite nuskenavę bei iš naujo atspausdinę piešinius, taip išsaugodami jų originalus.

Tikimės, kad neslėpsite vaiko piešinių dėžėse, o pasidalinsite jų kūrybingumu su pasauliu! Galbūt turite ir kitokių įdomių idėjų šia tema?

ZOOMBOOKStraipsnį parengė,
ZOOMBOOK - kūrybingiems tėvams ir vaikams
www.zoombook.lt