Jautienos vyniotinis su vištiena

Ingredientai: Jautienos sprandinė - 700 gramai, Vištienos filė - 300 gramai, Česnakas - 3 skiltelės.

Sprandinę pamuškite, kad būtų vienodo storio. Pabarstykite druska ir mėsos prieskoniais. Vištieną supjaustykite, taip pat pamuškite ir pabarstykite vištienos prieskoniais bei druska. Vištieną sudėkite ant jautienos, susukite, kraštus prismeikite dantų krapštukais. Apvyniokite paprastu siūlu, krapštukus išimkite. Žolelių, česnakų ir druskos mišiniu aptepkite vyniotinį. Apvyniokite folija (dviem sluoksniais), įkiškite į 180-200 laipsnių temperatūros orkaitę ir kepkite apie 2 valandas. Atvėsinkite folijoje ir padėkite į šaldytuvą. Nuimkite foliją ir siūlus, vyniotinį supjaustykite riekutėmis.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.