Ką apie jus pasako nagų lako spalva?

Apie žmogaus asmenybę gali pasakyti ne tik jo veiksmai ar žodžiai. Pasirodo, moters savybes ar polinkius atskleisti gali netgi pasirinkta nagų lako spalva. Žinoma, tai galioja tikrai ne visoms moterims, juk dauguma moterų nagų laką renkasi pagal nuotaiką arba tiesiog derina prie aprangos. Ir vis dėl to, įdomumo dėlei siūlome pasiskaityti. Gal sužinosi apie save ar savo drauges kažką naujo?

Ryškiai rožinis nagų lakas. Ši Barbiška spalva idealiai tinka optimistiškoms, ryškioms ir nerūpestingoms asmenybėms. Greičiausiai tu labai pasitiki savimi ir tiesiog mėgaujasi aplinkinių dėmesiu. Juk tu – vienintelė ir nepakartojama.

Klasikinis raudonas nagų lakas. Šios spalvos mėgėjos jau iš tolo spinduliuoja pasitikėjimą savimi: jos elegantiškos, draugiškos, tačiau pakankamai santūrios arba kitais žodžiais tariant – išlaikytos. Tokias merginas sunku išmušti iš vėžių, nes jos puikiai žino ką daro ir kodėl tai daro.

Tamsiai mėlynas arba vyšninis nagų lakas. Įprastai renkantis spalvą, daugumą žmonių patraukia šviesesni atspalviai, tarkim vidutinio tamsumo mėlyna, arba įprastinė raudona, o ne vyšninė. Jei tu renkiesi tamsius atspalvius, greičiausiai trokšti būti minios dalimi, tačiau nenori su ja susitapatinti. Kiekvienoje, net ir eilinėje situacijoje tu trokšti padaryti kažką išskirtinio ir parodyti savo pranašumą prieš kitus.

Pilkas nagų lakas. Psichologai teigia, kad pilką nagų labai dažnai renkasi biseksualios merginos. Iš esmės pilka spalva yra tarpinis variantas tarp dviejų kraštutinumų: juodos ir baltos. Todėl natūralu, kad pilkos spalvos mėgėjos tarsi bando nuo kažko pasislėpti, stengiasi užsimaskuoti ir likti neutralios visose gyvenimo situacijose. Dažniausiai šios merginos nėra linkusios garsiai reikšti savo nuomonę, nors ją tikrai turi.

Geltonas nagų lakas. Šia spalva savo nagus dabinasi tik itin ryškios ir pasitikinčios savimi asmenybės. Dažniausiai tokios merginos būna labai aktyvios, mėgstančios eksperimentuoti ir viską išbandyti. Jos nebijo iššūkių, o su iškilusiomis problemomis susitvarko be didesnių sunkumų. Aplinkiniams neretai susidaro įspūdis, kad geltonos spalvos mėgėjos yra paprasčiausiai neatsakingos, tačiau tai – ne tiesa. Jos paprasčiausiai moka nestresuoti ir visus sunkumus įveikti savo jėgomis.

Mėlynas nagų lakas. Jei tavo mėgiamiausias nagų lakas yra mėlynos spalvos, tikriausiai esi linksma, nuoširdi ir labai draugiška. Tu sugebi prisiderinti prie kitų, tačiau reikalui esant gali pastovėti pati už save. Dėl tokių savybių lengvai pritampi įvairiose kompanijose. Draugai tave vertina, nes esi patikima asmenybė, gali išklausyti ir nuoširdžiai patarti.

Baltas nagų lakas. Psichologai teigia, kad baltą spalvą labiausiai mėgsta žmonėms, dievinantys tvarką ir estetiką. Tikėtina, kad esi labai kruopšti: tavo drabužiai visuomet suderinti ir tvarkingi, tu nemėgsti skubėti, nes nori būti pasiruošusi visoms situacijoms. Iš esmės – tu esi savo gyvenimo vadovė ir bet kokie pasikeitimai, kurių tu negali sukontroliuoti, gali tave išvesti iš pusiausvyros.

Juodas nagų lakas. Juoda spalva tikrai nereiškia, kad esi depresuota asmenybė, kurios visiškai nedžiugina jokie žmogiški malonumai. Juoda spalva tiesiog pabrėžia tavo užsispyrimą ir tvirtumą, sugebėjimą pakovoti už save ir už savo nuomonę.

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!