Ką daryti, jeigu jis nenori tuoktis?

Tikriausiai nesuklysime teigdami, kad kiekviena moteris (ar bent jau didžioji jų dalis) kartais pasvajoja apie vestuves. Svajonės svajonėmis, tačiau ką daryti toms, kurios jau rado mylimąjį, nubunda šalia kiekvieną rytą, tačiau jis neskuba imtis veiksmų?

Vyrai pripažįsta, kad apie vestuves paprastai nesvajoja, ir yra linkę vertinti tai kaip pasiaukojimą.

Ką ir bepridursi – dailiosios ir stipriosios lyties atstovai į santuoką žiūri skirtingai. Ko imtis, jeigu vis tiek nori sukurti šeimą?

Susitaikyk ir lauk. Gal ir ne pats aktyviausias problemos sprendimo būdas, tačiau antspaudas dar niekada nieko neišsprendė. Atrodytų, koks skirtumas? Nori būti su savo išrinktuoju – būk. Gal jam iš tiesų reikia daugiau laiko... Jeigu ketini palaukti, tau reikės pasisemti kantrybės.

Gerai pamąstyk. Ar tikrai nori, kad jis taptų tavo vyru? Ar jis iš tikrųjų yra tas žmogus, su kuriuo svajoji susieti savo gyvenimą? Jeigu atsakymas teigiamas – gali tekti truputį paspausti. Siek vestuvių visais įmanomasi būdais, bet atmink, kad priverstinė santuoka laimės neatneš. Pajutęs „grėsmę“, tavo išrinktasis gali nenorėti tuoktis dar labiau.

Pergudrauk jį. Jeigu tavo ketinimai ir troškimai jam jau seniai žinomi, tačiau imtis veiksmų vyras neskuba, išmėgink kitas taktikas. Pavyzdžiui, priversk jį manyti, kad persigalvojai: „Taip ilgai laukiau ir norėjau, bet pagalvojau ir supratau, kad nebenoriu.“ Labai dažnai tai sutrikdo, ir vyras pakeičia savo nuostatas: „Nenori? O teks!“ Jeigu esi jam brangi ir tuo „persigalvojimu“ jis patikės, vestuvių pradės norėti ir jis.

Nustok save apgaudinėti. Jeigu su savo išrinktuoju ta tema ne kartą kalbėjaisi, gudravai, sukčiavai, palikinėjai, grįždavai ir toliau laukei, tačiau tuoktis jis vis tiek neketina ir mėgina įtikinti, kad reikia dar šiek tiek palaukti, galbūt atėjo metas pripažinti sau, kad jis to nenori ir niekada nesutiks. Tas „šiek tiek palauk“ atima iš moterų ne vienerius gyvenimo metus, palieka nežinioje. Gal vertėtų paieškoti to, kuris bus ryžtingesnis?

Nusistatyk ribas. Psichologų teigimu, jeigu susitinkate dažnai, beveik kasdien, logiška, kad sužadėtuvės turėtų būti jau maždaug po pusės metų. Jeigu dažniems susitikimams sąlygos nepalankios – po metų arba pusantrų. Specialistai tikina, kad šio laiko tarpo užtenka, kad galėtum save realizuoti kaip mylimąją, draugę ir gyvenimo palydovę. Jeigu manai, kad esi pasirengusi tapti žmona – vadinasi, laikas atėjo. Na, o jeigu tavasis nesiima jokių veiksmų... Ir pati tikriausiai supranti.

Pamiršk ir paleisk. O ką kita galima patarti šiuo atveju? Tikėtina, kad jūsų vertybės nesutampa – tu svajoji apie šeimą ir vaikus, o jam tai – baisiausias košmaras. Santykiai turėtų po truputį plėtotis, vystytis, antraip jausmai užges. Jeigu jis negali priimti svarbaus sprendimo, tuo teks pasirūpinti tau pačiai.

Susiję straipsniai

Kaip atgaivinti pašlijusius poros santykius?

Kartais porų santykiai, ypač auginant vaikus, tampa pernelyg sudėtingi, dramatiški, todėl romantiški jausmai nugrimzta į praeitį.

Kokia patogiausia jūsų poros miego poza? Ji šį tą reiškia!

Kaip tik nemiega poros. Vienos mėgsta miegoti apsikabinusios, kitos − nusisukusios vienas nuo kito, bet glaustis pėdomis.

Kokias 5 klaidas dažniausiai daro kūdikio susilaukę tėvai?

Gimus kūdikiui poros santykiai pasikeičia jei ne 360, tai 180 laipsnių kampu – tikrai. Atsiradus naujajam šeimos nariui nerandame laiko antraj