Kaip greičiau išplauti plaukų dažus?

Kartais taip jau susiklosto, kad nusidažiusios plaukus norima spalva rezultatu liekame labai nepatenkintos – ypač dažnai su tuo susiduria tos dailiosios lyties atstovės, kurios mėgsta eksperimentuoti pačios arba nuolat keičia kirpėjus. Kaltinti save dėl to, kad nepasisekė, nėra prasmės – reikia imtis priemonių. Kokių?

Žinoma, galima kreiptis į dar geresnį specialistą ir persidažyti plaukus, tačiau kyla klausimas: o kokie jie bus po to? Kas iš jų liks? Ir kas užtikrins, kad rezultatas patiks?

Dėl šių priežasčių protingiau būtų inktis plaukų kaukes, padedančias greičiau išblukinti dažytų plaukų spalvą (savaime suprantama, kalbame ne apie agresyviais ir nelabai atspariais dažais dažytus plaukus). Jeigu dažyti ne žili plaukai, dažniausiai to visiškai užtenka.

Pirma kaukė. Tiesiog ištepk plaukus kremu arba kūno losjonu ir palaikyk per naktį. Ryte kruopščiai išplauk su šampūnu.

Antra kaukė. 1 stiklinę augalinio aliejaus (geriausiai tinka alyvuogių) sumaišyk su ketvirtadaliu stiklinės sviesto. Pašildyk šį mišinį kambario temperatūroje ir ištepk juo plaukus. Laikyk apie 20 minučių, išplauk su šampūnu.

Analogiškas variantas: sumaišyk 40 ml alyvuogių aliejaus ir 50 ml ricinų aliejaus.

Trečia kaukė. Sumaišyk 1 kiaušinio trynį ir 1 valgomąjį šaukštą ricinų aliejaus. Gautą masę užtepk ant plaukų, apvyniok galvą maistine plėvele ir apsuk rankšluosčiu. Palauk bent 2 valandas ir nuplauk su šiltu vandeniu.

Ketvirta kaukė. Išmaišyk stiklinėje šilto vandens 10 šaukštelių sodos ir 1 šaukštelį druskos. Vatos tamponu užtepk ant plaukų, kruopščiai įtrink ir laikyk apie 40 minučių. Plauk po tekančiu vandeniu 10–15 minučių, o tada gali naudoti šampūną. Ši kaukė netinka toms, kurių oda labai sausa ir linkusi pleiskanoti, jeigu lūžinėja plaukai.

Penkta kaukė. Iš pradžių išsiplauk galvą su šampūnu ir žiupsneliu sodos, o tada ištepk plaukus medumi, apvyniok galvą plėvele ir rankšluosčiu, laikyk nuo 8 iki 10 valandų. Nepersistenk – galvai neturi būti per šilta. Plaukus šviesina į vandenilio peroksidą panašus medaus komponentas, o vaškas, vitaminai ir kitos naudingosios medžiagos puikiai juos atgaivina, suteikia nuostabaus žvilgesio.

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!