Kaip užriesti ir dažyti blakstienas?

Sakoma, kad akys – sielos veidrodis, tik štai sielos tikrai nepakoreguosit, o akis – be jokių problemų, tereikia žinoti keletą mažų makiažo gudrybių. Blakstienų tušas šiuo atveju – tiesiog nepakeičiamas, žinoma, jei parinktas teisingai, atsižvelgiant į poreikius.

Tušas gali pailginti ir suteikti blakstienoms tankumo, tačiau svarbu nepersistengti. Esmė tame, kad užtepus pernelyg storą sluoksnį, blakstienos ne tik neatrodys ilgesnės, bet ir sulips, taigi visas makiažas bus sugadintas. Todėl įprastai tušas tepamas 2-3 sluoksniais. Jeigu gautas rezultatas netenkina – reikėtų pamąstyti ne apie dar vieną sluoksnį, o apie blakstienų priauginimą.

Jei nori, kad blakstienos būtų ilgesnės ir storesnės, prieš pirkdama tušą atkreipk dėmesį į jo sudėtį. Tarp komponentų turėtum pamatyti:

Bičių vaškas suteikia blakstienoms apimties;
Lecitinas – natūralus drėkiklis, apsaugantis silpnas blakstienas;
Vaistinių augalų medžiagos, suteikiančis blakstienoms elastingumo.

Kaip teisingai užtepti tušą?

  • Prieš dažant blakstienas, nubrauk tušo perteklių, antraip jos sulips;
  • Dažyti pradėk nuo išorinio kampo viršutinių blakstienų galiukų;
  • Zigzago judesiais brauk nuo viršutinių blakstienų šaknų link galiukų, tuo pačiu metu sukdama šepetėlį, kad ant blakstienų patektų vienodas tušo sluoksnis. Priešingu atveju ties šaknelėmis tušo bus daugiau, nei ties galiukais;
  • Po apatinėmis blakstienomis gali pasidėti vienkartinę servetėlę, kad dažyti galėtum drąsiau ir nebijodama išsitepti;
  • Iššukuok padažytas blakstienas, kad neliktų tušo pertekliaus, palauk, kol tušas pilnai išdžius ir užtepk pakartotiną sluoksnį lygiai taip pat, kaip ir pirmąjį kartą.

Jei blakstienas dažysi dviem sluoksniais, antrąjį gali tepti tik ant galiukų, tuomet blakstienos atrodys natūraliau. Užtepusi pirmąjį sluoksnį palauk 2-3 minutes, kad tušas išdžiūtų. Jei vis dėl to matai, kad blakstienos sulipo, nepulk jų šukuoti ir atskyrinėti. Lauk, kol tušas nudžius ir tik tuomet imkis šukavimo.

Jei dažysi tik viršutines blakstienas – akys atrodys didesnės. Apatinius vokus gali švelniai paryškinti šviesiai rusvu arba pilku pieštuku. Tiesa, daryk tai labai atsargiai, antraip akys atrodys kaip išsitepusios. Linija turi eiti nuo voko vidurio link išorinio kampučio, o ne per visą apatinį voką.

Jei nori padidinti blakstienų apimtį, išbandyk paprastą gudrybę: užtepusi pirmąjį tušo sluoksnį, lengvai papudruok blakstienas biria pudra ir tuomet užtepk antrąjį sluoksnį.

Kad makiažas atrodytų natūraliai, tušas turėtų būti 1-2 atspalviai tamsesnis, nei natūrali blakstienų spalva. Šviesiaplaukėms moterims rekomenduojama rinktis pilkus arba šviesiai rudus tušus. Šios spalvos tinka ir šatenėms, tačiau neblogai atrodys ir juodos blakstienos. Ruošiantis vakarėliui galima šiek tiek paimprovizuoti: pirmąjį sluoksnį užtepk juodu tušu, o tuomet galiukus – spalvotu.

Kuri iš mūsų nenorėtų turėti ilgų, gražių ir riestų blakstienų? Juk gundantis žvilgsnis – galingiausias moters ginklas. Tik štai gamta nuostabiomis blakstienomis apdovanojo tikrai ne visas. Ir vis dėl to...  šiuolaikinės priemonės gali padėti nesunkiai paversti savo svajonę realybe. Šį kartą norėtume pakalbėti apie tai, kaip teisingai naudoti rietimo žnyplutes, kad pasiektum maksimalų rezultatą ir nepakenktum savo blakstienoms.

Rietimo žnyplutes moterys naudoja jau daugybę metų, taigi galime drąsiai teigti, kad tai – viena iš efektyviausių ir mažiausiai kenkiančių priemonių. Žnyplutės vos per kelias sekundes gali pakeisti natūralią blakstienų formą, o naudojant kokybiškas žnyplutes iš minkšto plastiko – neigiamas poveikis, daromas blakstienoms, būna minimalus

Žinoma, šis metodas turi ir savų trūkumų. Pavyzdžiui, riesti blakstienas reikia kiekvieną dieną. Be to, blakstienos – tai plaukas, o plaukai savaip reaguoja į oro permainas, pavyzdžiui, didelę drėgmę. Taigi gali būti, kad tavo kruopščiai daromas makiažas nepavyks vien dėl prastų oro sąlygų.  

Kaip teisingai naudotis žnyplutėmis?

  • Žnyplutės naudojamos TIK PRIEŠ dažantis tušu, ir jokiu būdu ne atvirkščiai. Pasidažius blakstienas tušu jos tampa storesnės, mažiau paslankios, taigi ir lengviau lūžinėjančios.
  • Prieš naudojant žnyplutes, reikėtų jas pamerkti į karštą vandenį arba palaikyti prieš karštą plaukų džiovintuvo oro srovę. Taip blakstienas užriesti bus kur kas lengviau.
  • Trumpas blakstienas reikia riesti prie pat jų augimo linijos, trimis trumpais paspaudimais. Jei blakstienas suspausi vieną kartą ir ilgiau palaikysi – jos atrodys ne itin natūraliai.
  • Ilgas blakstienas reikia riesti paliekant nedidelį atstumą nuo jš augimo linijos ir taip pat trimis neilgais paspaudimais. Žnyplučių stipriai nespausk, nes blakstienos įgaus visai ne natūralų linkį.
  • Blakstienų užtvirtinimui naudok sausesnį ir tirštesnį tušą, nes skystas tušas blakstienas sudrėkins, ir jos išsitiesins.

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!