Kaip užsiauginti ilgesnes blakstienas?

Ilgos ir tankios blakstienos žvilgsniui suteikia nepakartojamo žavesio, o tu juk tikrai norėtum visuomet atrodyti kerinčiai. Žinoma, gali užsukti į artimiausią grožio saloną ir prisiauginti blakstienas vos per kelias valandas, tačiau jei nori ilgalaikio efekto ir svarbiausia, pasiekto natūraliais būdais, siūlome pasiskaityti mūsų patarimus.

Kad blakstienos greičiau augtų ir būtų tankesnės, tau prireiks natūralių aliejų: varnalėšų, ricinos, migdolų, persikų ar kviečių gemalų. Dvi savaites kantriai ir kruopščiai tepk blakstienas bet kuriuo iš šių aliejų ir pastebėsi pirmąjį efektą.

Kiekvieną vakarą grįžusi namo švariai nusivalyk makiažą ir patepk blakstienas aliejumi nuo pat šaknelių iki galiukų. Aliejų gali užsilašinti ant piršto, arba ant specialaus švaraus blakstienų šepetėlio, kuris leis aliejui tolygiai pasiskirstyti. Nors pirmieji rezultatai turėtų pasirodyti jau po poros savaičių, dar kelias savaites šią procedūrą atlik kiekvieną vakarą. Kai blakstienos pastebimai sutvirtės, pakaks vienos procedūros per savaitę. Efektas bus kur kas geresnis, jei visu šiuo periodu blakstienų nevarginsi kosmetikos priemonėmis.

Gali būti, kad nuo aliejaus tavo akys šiek tiek paburks. Kad taip nenutiktų, prieš miegą aliejų nuo akių nuvalyk. Nepergyvenk, nes per dieną pilnai pakanka dviejų valandų, kad blakstienos sugertų visas joms naudingas ir reikalingas medžiagas. Aliejaus likučius švelniai nubrauk vatos tamponėliu ir jokiu būdu netrink akių.

Kad tavo blakstienos ir pačios akys dar labiau atsigautų ir imtų spindėti, gali jas palepinti kompresais iš  žolelių (įsitikink, kad nesi alergiška tam tikroms žolėms) ar iš juodosios arbatos. Paimk šaukštą ramunėlių arba rugiagėlių žiedų, kurių gali įsigyti vaistinėse ir užpilk juos verdančiu vandeniu. Viską sandariai uždenk ir leisk šiam mišiniui pastovėti maždaug valandą laiko. Vėliau nuovirą nupilk, kad liktų tik skystis ir jame sudrėkink vatos pagalvėles. Ramiai atsigulk ir uždėjusi jas ant akių palaikyk 10 minučių.

Gražios blakstienos - tiesiog neatskiriama moters grožio dalis, todėl jomis reikia ypatingai rūpintis, o geriausia tai daryti prieš miegą. Blakstienų augimo skatinimui tiks visos priemonės, kurių sudėtyje yra įvairūs vitaminai, tarp jų būtinai vitaminas A ir aliejai. Pati efektyviausia, blakstienų augimą skatinanti priemonė - tai romo ir ricinų aliejaus mišinys. Abu ingredientai maišomi lygiomis dalimis.   

Namų sąlygomis blakstienų priežiūrai galima pasigaminti mišinius iš įvarių aliejų: galima sumaišyti 2-3 ar net daugiau rūšių. Visas rūšis reikia maišyti lygiomis dalimis.

Pateiksime keletą aliejų rūšių, iš kurių gali pasigaminti kaukes blakstienoms:

  • Migdolų aliejus – gerai “ataugina” blakstienas.  
  • Rožių aliejus – nuima akių nuovargį ir sulėtina senėjimo procesą.  
  • Ricinos aliejus – skatina blakstienų augimo procesą, apsaugo jas nuo iškritimo, skatina jų atsinaujinimą.  
  • Persikų ir varnalėšos aliejai – stiprina blakstienas.

Aliejus ir kaukes ant blakstienų užtepti reikėtų švariu akių tušo šepetėliu.

Naudingi “eliksyrai” blakstienoms ir vokų odai

Sumaišome ricinų aliejų, ramunėles ir kalendrą (aliejų ekstraktai). Toks “kokteilis” pagreitina blakstienų augimą ir stiprina jas. Taip pat suminkština vokų odą. Ramunėlių ekstrakto dėka bus pašalintas raumenų nuovargis, o kalendros dėka suaktyvės medžiagų apykaita ląstelėse.  

Imame ricinų aliejų, alavijo sultis ir smulkiai supjaustytą petražolę. Visus ingredientus sumaišome lygiomis dalimis – po 1 arbatinį šaukštelį. Šis mišinys stiprina vokų odą. Naudojimas: į vokų odą įtrinama vieną kartą per dieną, galima šiek tiek pamasažuoti, kadangi masažas padidina aktyvių komponentų veikimą. “Įtrinimų” kursas 1-2 mėnesiai.  

Nuvalius makiažą, labai naudinga akis nuplauti žolių nuoviru: rugiagėlių ir ramunėlių. Po sunkios dienos labai tonizuoja kompresai iš juodos arbatos ir ramunėlių antpilo.   

Lygiomis dalimis sumaišome ricinų ir varnalėšų aliejų, tada įpilame alavijo sulčių ir vitamino E aliejaus tirpalą. Tokį balzamą užtepk kasdien kaip tušą. Gydymo kursas – vienas mėnuo.    

Blakstienomis rūpintis reikia taip pat dažnai kaip ir plaukais. Naudok kokybišką tušą. Jį keisti reikia kas 3-5 mėnesius, nes ilgesnis jo naudojimas gali paskatinti blakstienų iškritimą. Kiekvieną vakarą, prieš einant miegoti, nuvalyk akių makiažą.    

Pasinaudojusi šiais patarimais, savo blakstienas išsaugosi ilgam.

Susiję straipsniai

Dizaineriai pataria: turėdami šiuos daiktus savo spintoje, visada atrodysite stilingai

Tam, kad atrodytume jaunatviškai, unikaliai ir stilingai, nebūtina turėti pilnos drabužinės daiktų. Užtenka kelių, bazinių.

PATARIMAS: augindami mažylį verčiau atsilikime nuo mados

Nuo pat vaiko gimimo iš visų pusių jaučiamas spaudimas turėti naujausius prietaisus, gražiausią lovytę, geriausią vežimėlį ir tobulą nešynę.

Atrodote vyresnė? Galbūt darote šias stiliaus klaidas?

Norite atrodyti jaunatviškai ir stilingai bei versti aplinkinius spėlioti, koks iš tikrųjų jūsų amžius? Visa tai – labiau nei įmanoma!