Kalėdiniai skanėstai: meduolinės žvaigždutės

Ingredientai: Medus - 150 gramai, Klevų sirupas - 150 gramai, Sviestas - 200 gramai, Ruginiai miltai - 500 gramai, Apelsino žievelė - 1 vienetas, Kepimo milteliai - 1 arbatinis šaukštelis, Vanduo - 3 valgomieji šaukštai, Medus - 5 valgomieji šaukštai, Svie.

Ant silpnos ugnies pašildyk medų, klevų sirupą ir 200 g sviesto (kol jis visiškai išsilydys). Atvėsink iki kambario temperatūros, įmaišyk truputį miltų, apelsino žievelę ir maltų gvazdikėlių Ištirpink vandenyje kepimo miltelius, sumaišyk su mase ir viską supilk į likusius miltus, gerai išminkyk. Uždenk tešlą ir palik parai kambario temperatūroje. Įkaitink orkaitę iki 180 laipsnių. Patepk skardą riebalais, iškočiok pusės centimeto storio lakštą ant miltais pabarstyto stalo. Išpjaustyk 5 centimetrų dydžio žvaigždutes ir kepk vidutinio karštumo orkaitėje apie 12 minučių, kol meduoliai įgaus gražų auksinį atspalvį. Išdėliok meduolius ant sietelio ir leisk atvėsti. Ištirpink medų ir sviestą, maišydama supilk apelsinų sultis ir gauta mase aptepk širdeles. Kol glazūra nespėjo sustingti, apibarstyk spalvotu cukrumi.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.