Karamelizuotas svogūnų pyragas

Ingredientai: Raudonų svogūnų - 3 vienetai, Tešla, pirkitinė mielinė - 200 gramai, Alyvuogių aliejus - 2 valgomieji šaukštai, Balzaminis actas - 1 arbatinis šaukštelis, Pienas - 100 mililitrai, Grietinėlė - 100 mililitrai, Kiaušiniai - 3 vienetai, Sūris, f.

Svogūnus nulupti perpjauti pusiau ir supjaustyti skiltelėmis kaip obuolį. Ant miltais pabarstytos aukštais kraštais kepimo formos patiesti tešlą, jei yra perteklius nupjauti. Kepimo formą su tešla kišti į 200 laipsnių orkaitę kepti apie 30 minučių, kad tešla iškeptų. Į puodą įpilti alyvuogių aliejaus, supilti svogūnus ir pabarstyti druska. Viską troškinti apie 15 minučių, kad svogūnai pasidarytų minkšti ir permatomi. Pridėti balzaminio acto ir maišant virti 40 minučių, kad svogūnai paruduotų. Ant iškeptos tešlos pabarstyti sūrio, sudėti svogūnus ir vėl pabarstyti sūrio. Kiaušinius išplakti, supilti pieną ir grietinėlę. Viską išmaišyti ir užpilti ant viršaus. Pabarstyti muskato riešutu, druska, pipirais. Vėl kepti orkaitėje 30 minučių, kad sūris išsilydytu. Prieš pjaustymą atvėsinti.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.