Keksas su varškės ir razinų įdaru

Ingredientai: Miltai - 10 valgomieji šaukštai, Sviestas - 200 gramai, Kiaušiniai - 4 vienetai, Pienas - 5 valgomieji šaukštai, Cukrus - 5 valgomieji šaukštai, Vanilinis cukrus - 1 arbatinis šaukštelis, Cukraus pudra - 80 gramai, Kepimo milteliai - 2 arbati.

Išsukite su ištirpintu sviestu 3 šaukštus cukraus ir vanilinį cukrų. Įplakti kiaušinius (vieną baltymą atidėkite į šalį) ir supilkite šiltą pieną. Suberkite miltų ir kepimo miltelių mišinį, išmaišykite. Varškę ištrinkite su likusiu cukrumi, sumaišykite su išmirkintomis razinomis. Į sviestu pateptą formą supilkite pusę tešlos, varškės masę, galiausiai - likusią tešlą. Kepkite vidutinio karštumo orkaitėje apie 40 min. Išplakite kiaušinio baltymą su cukraus pudra, aptepkite keksą ir trumpam vėl įkiškite į orkaitę.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.