Keksiukai su pienišku ir baltuoju šokoladu

Ingredientai: Pienas - 150 mililitrai, Miltai - 250 mililitrai, Kiaušinis - 1 vienetas, Cukrus - 200 gramai, Baltasis šokoladas - 0.5 vieneto, Pieniškas šokoladas - 0.5 vieneto, Sviestas - 100 gramai.

Atskirkite baltymą nuo trynio. Į baltymą įberkite truputį druskos, išplakite iki standžių putų, trynį išplakite su cukrumi. Plaktuvu išplakite pieną su miltais, įmaišykite baltymą, tada - trynį. Supilkite tirpintą svietą ir gerai išplakite. Tešla turi būti truputį tirštesnė už pieną. Susmulkinkite šokoladą skirtingo dydžio gabaliukais. Rinkitės neporėtą, nes jis ištirps ir jo nepajusite. Įpilkite tešlos į formeles (maždaug 1 cm storio sluoksniu), sudėkite smulkesnį šokoladą, užpilkite dar 2 cm, sudėkite likusį šokoladą taip, kad neliestų kraštų, ir supilkite viską, kas liko. Kepkite gerai įkaitintoje orkaitėje apie pusvalandį - keksiukai pakils nedaug, ir nebus purūs, tačiau labai skanūs. Kai jie pradės skrusti, patepkite kiaušiniu, kad nedžiūtų ir gražiai blizgėtų. Galima patiekti tiek šiltus, tiek šaltus.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.