Konkursas „Aktyvi vasara su AHA“: balsuokime!

Reklaminis partnerio turinys
„Aktyvi vasara su AHA“ „Aktyvi vasara su AHA“

Konkursas smagiai įsibėgėjo, nuotraukėlės plūsti pradėjo!

„Tėvų darželio“ redakcija nuoširdžiai džiaugiasi, kad taip intensyviai fiksavote ir fiksuojate savo vasaros akimirkas, dalyvaujate konkurse.

Jau turime arti 170 nuotraukų. Ar galite įsivaizduoti? Visiems ši vasara tokia spalvinga ir aktyvi. :)

Tiesa, taip aktyviai dalyvaudami nepamirškime ir balsuoti už patikusias nuotraukas. Dalykimės konkursu savo socialiniuose tinkluose, prašykime balsuoti savo giminių, draugų ir pažįstamų. Kuo daugiau balsų – ir šansų daugiau!

Kaip balsuoti už nuotraukas „Aktyvi vasara su AHA“?

Po patikusia nuotrauka tiesiog spustelėkite mėlyna spalva pažymėtą mygtuką (galite spustelėti ant šio mygtuko jau dabar, ir nukeliausite prie balsavimo):

Balsuoti Aktyvi vasara su aha

Tik tiek tereikia, kad atiduotumėte balsą už patikusią nuotrauką.

Tiesa, balsų skaičius yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti vieną kartą per parą.

Dar nedalyvaujate? Dalyvaukite konkurse „Aktyvi vasara su AHA“

Ką reikia daryti? Tiesiog būti aktyviems ir šias akimirkas užfiksuoti, o užfiksavus kelti į žaidimo polapį, kurį rasite spustelėję nuorodą toliau.

Dalyvauju konkurse!

Ką galima laimėti konkurse „Aktyvi vasara su AHA“

Laimėsite ir vaikiškus laikrodžius „Gudrutis“, ir kvietimus į vandens parką, ir gausybę gėrimų. O kur dar balionai bei kai kam kartu su kvietimais į parką atiteksiantys dailūs pončai! Šįmet – pati tikriausia aktyvumo ir prizų dalybų vasara kartu su „Tėvų darželiu“ ir AHA.

Kaip bus išrinkti ir kada paaiškės konkurso „Aktyvi vasara su AHA“ nugalėtojai?

Jau rugsėjo 1-ąją bus apdovanota net 20 nugalėtojų! Nugalėtojus rinks konkurso organizatorius, „Tėvų darželio“ redakcija ir fortūna. Balsuokite už jas, nes puikus nuotraukos reitingas – svarbus!

Linkime smagiausių vasaros akimirkų ir nepamiršti jas užfiksuoti!

Aktyvi vasara su AHA