Krabų lazdelių ir apelsinų salotos

Ingredientai: Krabų lazdelės - 7 vienetai, Apelsinas - 1 vienetas, Kiaušiniai - 4 vienetai, Kukurūzai (konservuoti) - 100 gramai, Česnakas - 1 skiltelė, majonezo - 100 gramai, Druskos, pipirų - 1 žiupsnelis.

Krabų lazdeles (geriau naudoti stambesnes) supjaustykite riekelėmis. Kiaušinius išvirkite ir taip pat supjaustykite. Apelsiną nulupkite, išskirstykite skiltelėmis, juo jų atsargiai nuimkite plėveles ir kiekvieną skiltelę supjaustykite į kelias dalis. Kukurūzus perplaukite ir palikite truputį apdžiūti. Visus ingredientus sumaišykite, pagardinkite druska, pipirais, dėkite labai smulkiai sukapoto arba spaustuku perspausto česnako, užtaisykite majonezu ir atsargiai viską permaišykite. Labai skanios ir originalios salotos, kurios tikrai padės nustebinti svečius ir šeimos narius.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.