Kukurūzų miltų virtinukai su kopūstų įdaru

Ingredientai: Kukurūzų miltai - 600 gramai, Kiniškas kopūstas - 1 kilogramas, Svogūnų laiškai - 50 gramai, Sviestas - 2 valgomieji šaukštai, Sojos padažas - 2 valgomieji šaukštai, Česnakas - 3 skiltelės.

Kopūstą susmulkinkite, pamirkykite kurį laiką šaltame vandenyje, pakepinkite aliejuje, užpilkite sojų padažu, suberkite kapotą česnaką, pipirus, smulkintus svogūnų laiškus, pabarstykite druska. Iš miltų ir virinto vandens užminkykite kietą tešlą, iškočiokite, supjaustykite keturkampiais. Dėkite įdarą, užlankstykite kraštus. Virkite garuose ant stiprios ugnies apie 10 min. po užvirimo. Patiekite su sviestu ir sojų padažu.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.