Laimėkite EUCERIN® „Anti-Pigment“ serumą nuo hiperpigmentacijos ir kitų EUCERIN® „Anti-Pigment“ priemonių (157)

EUCERIN „Anti-Pigment“

Hormoniniai pokyčiai, ypač per nėštumą arba po jo, saulė ar tiesiog senėjimo procesai gali paskatinti pigmentinių dėmių atsiradimą.

Hiperpigmentacija pasireiškia tamsiomis dėmėmis ir dėl amžiaus atsiradusiomis pigmentinėmis dėmėmis (dar vadinamomis saulės dėmėmis), dėl kurių odos spalva atrodo nelygi.

EUCERIN® „Anti-Pigment“ serumas visų tipų odai, kaip ir kitos EUCERIN® „Anti-Pigment“ linijos priemonės, specialiai sukurtas pigmentinėms dėmėms mažinti, kad oda būtų lygesnė ir labiau švytėtų.

Apie EUCERIN® „Anti-Pigment“ serumą nuo hiperpigmentacijos visų tipų odai

EUCERIN® „Anti-Pigment“ serumą nuo pigmentinių dėmių sudaro du skirtingo poveikio serumai.

  • Tiamidolis: pagrindinę pigmentinių dėmių priežastį veikianti efektyvi ir patentuota sudedamoji dalis. Klinikiniais tyrimais patvirtinta, kad tiamidolis sumažina hiperpigmentaciją ir, naudojant reguliariai, apsaugo nuo pakartotinio jos atsiradimo.
  • Koncentruota hialurono rūgštis: viena iš efektyviausių drėkinamųjų medžiagų, padedančių odai pritraukti ir išlaikyti drėgmę.

Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta, kad EUCERIN® „Anti-Pigment“ serumas atnaujina odos išvaizdą, sumažina tamsias dėmes ir apsaugo nuo pakartotinio jų atsiradimo. Pirmieji rezultatai pastebimi po dviejų savaičių, o naudojant reguliariai nuolat gerėja. Oda yra lygi, atrodo atsinaujinusi, tolygi ir švytinti. Daugiau apie priemonę čia.

EUCERIN® „Anti-Pigment“ serumą visų tipų odai ir kitų EUCERIN® „Anti-Pigment“ linijos priemonių galite įsigyti vaistinėse.

Laimėkite EUCERIN® „Anti-Pigment“ serumą nuo hiperpigmentacijos visų tipų odai ir kitų EUCERIN® „Anti-Pigment“ priemonių

Komentaruose apačioje parašykite, kuriai amžiaus grupei priklausote, ir kodėl norėtumėte laimėti  EUCERIN® „Anti-Pigment“ linijos priemonių.

A iki 18, B 19–24, C 25–29, D 30–34, E 35–39,  F 40–44, G 45–49, F virš 50.

Dviem laimėtojams padovanosime po EUCERIN® „Anti-Pigment“ serumą visų tipų odai, o vienam – EUCERIN® „Anti-Pigment“ linijos priemonių rinkinį:

Svarbu žinoti

  1. Žaidimas vyksta 2021 05 03–09.
  2. Tris laimėtojus paskelbsime komentaruose apačioje 2021 05 10.
  3. Su išrinktais laimėtojais susisieksime asmenine žinute tevu-darzelis.lt svetainėje.
  4. Jei laimėtojas neatsakys per žinutėje nurodytą terminą, vietoj jo bus išrinktas kitas laimėtojas.
  5. Savo atsakymą komentaruose galite pateikti tiek kartų, kiek norite, bet laimėtojų atrankoje dalyvauja tik paskutinis komentaras.
  6. Prizai laimėtojams siunčiami tik Lietuvos teritorijoje.

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.

Skelbimai

1,00 €
26 | 16,3 cm
2,00 €
36 | 8 | S