Laimėkite ŽALIOJI DĖŽUTĖ grožio priemones moterims (298)

Reklaminis partnerio turinys

Ruduo – metas, kai svarbu labiau rūpintis savo imunitetu, oda, sugrįžti prie sveikos mitybos, nepriaugti papildomų kilogramų arba numesti priaugtus per atostogas. Kad svorio mažinimas būtų lengvesnis, ŽALIOJI DĖŽUTĖ kviečia laimėti natūralias lietuviškas priemones lieknėjimui, grožiui ir gerai savijautai.

 

KAIP DALYVAUTI ŽAIDIME?

Komentaruose parašykite, kurį produktą norėtumėte laimėti: 

  • Žolelių rutuliukai su pelynu PONAS BAUBAS
  • Skaidulų mišinys lieknėjimui bei žarnynui DRAKONAS

Komentuoti kviečiami iki spalio 23 dienos pabaigos, o spalio 24 dieną burtų keliu išrinksime ir paskelbsime 3 laimėtojas, kurioms padovanosime pasirinktą produktą.

Svarbu prisiminti:

  • Burtų traukime dalyvauja tik paskutinė vartotojo paraiška. 
  • Nugalėtojas paskelbsime komentarų skiltyje apačioje bei susisieksime asmeniškai el. paštu, kuriuo registruota TD anketa.
  • Nugalėtojai neatsiliepus per dvi dienas, į jos vietą bus renkama nauja nugalėtoja. 

Nenori laukti?

DOVANOJAME 10 proc. NUOLAIDOS KODĄ jau dabar! Nuolaidos kodas - TEVUDARZELIS. Juo pasinaudoti galite iki lapkričio 1 dienos apsiperkant www.zaliojidezute.lt

Žolelių rutuliukai su pelynu PONAS BAUBAS - grožiui ir gerai savijautai

PONAS BAUBAS - pagal liaudies receptą sukurti inovatyvūs žoliniai rutuliukai su pelynu bei vitaminu A. PONAS BAUBAS skirtas norinčioms išvaryti visus vidinius baubukus, puoselėti grožį iš vidaus bei jaustis puikiai kiekvieną dieną.

Vitamino A nauda mūsų organizmui:

  • Padeda palaikyti normalią odos būklę;
  • Padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą;
  • Padeda išsaugoti normalų regėjimą;

Daugiau apie žolelių rutuliukus su pelynu skaitykite čia: PONAS BAUBAS

Skaidulų mišinys lieknėjimui bei žarnynui DRAKONAS - lieknėjimui ir žarnynui

DRAKONAS - tai natūralių skaidulų mišinys svorio reguliavimui ir gerai žarnyno veiklai. Priemonė padeda kontroliuoti alkio jausmą, nustoti užkandžiauti vakarais. Skaidulos padeda ne tik lengviau numesti svorį, bet ir pagerinti žarnyno darbą. Jis puikiai tinka jei Jus kamuoja pilvo pūtimas, virškinimo sutrikimai.

ŽALIOSIOS DĖŽUTĖS skaidulų mišinys DRAKONAS papildytas vitaminais C ir D, kurie yra būtini kiekvieno organizmui. Ypatingai dabar, kai orai vėsta, o saulutė išlenda vis rečiau. Šaltuoju metų laiku ypatingai svarbu papildyti vitamino D atsargas ir vartoti vitaminą C imunitetui stiprinti.

Daugiau apie skaidulų mišinį lieknėjimui bei žarnynui skaitykite čia: DRAKONAS

Jau išsirinkote, kurios iš šių priemonių norėtumėte? Parašykite komentare! :)

Naujausi komentarai

Tema uždaryta

Naujoms žinutėms ši tema yra uždaryta.