Laimėkite oro valytuvą „Xiaomi MI Air Purifier H3“ (132)

Partnerio turinys
Xiaomi MI Air Purifier H3

Pavasaris – alergijų paūmėjimo metas. Todėl labai džiaugiamės turėdami galimybę jus pakviesti dalyvauti žaidime ir laimėti oro valytuvą „Xiaomi MI Air Purifier H3“. 

Šio žaidimo prizas ypač aktualus tiems, kurių šeimos nariai serga šienlige ar yra alergiški dulkių erkutėms. 

Tevu-darzelis.lt testuotojos jau išbandė oro valytuvą „Xiaomi MI Air Purifier H3“. Jų atsiliepimus ir įvertinimus skaitykite čia.

Xiaomi MI Air Purifier H3“: kvėpuokite išskirtinai kokybišku oru!

Kuo ypatingas?

 • Trijų lygių oro valytuvo „Xiaomi MI Air Purifier H3“ filtravimo sistema sulaiko ne mažesnes negu 0,3 mikrono* daleles. (*1 mikronas (ilgio matmuo) yra ~50 kartų mažesnis negu jūsų plauko skersmuo.)
  • Per pirmąjį filtravimo etapą sulaikomos didelės dalelės, tokios kaip plaukai ar dulkės.
  • HEPA filtras iki 99,97 % pašalina ne mažesnes negu 0,3 mikrono daleles: dūmus, dulkes, naminių gyvūnų pleiskanas, pelėsių sporas, žiedadulkes ir kita.
  • Aktyvintos anglies filtras pašalina formaldehidą (jautrinančią cheminę medžiagą, kuri gali turėti įtakos imuninei sistemai net ir po vienkartinio poveikio), nuodingąsias medžiagas ir nemalonų kvapą.
 • Oro valytuvas „Xiaomi MI Air Purifier H3“ nuolat stebi oro būklę ir OLED ekrane pateikia informaciją „čia ir dabar“.
  • Oro kokybės jutiklis. Ekrane esančio žiedo spalva (žalia, oranžinė arba raudona) informuoja apie esamą oro užterštumo lygį (oro kokybė puiki, oro kokybė gera arba oro kokybė prasta).
  • Temperatūros ir drėgmės jutiklis. Kad žinotumėte, kokia namuose temperatūra ir drėgmė (oro valytuvas nereguliuoja temperatūros ir drėgmės). 
  • Lazerinis dalelių jutiklis. Aptinka ir filtrais sulaiko iki 99,97 % dalelių, ne mažesnių negu 0,3 mikrono.
 • Mažos energijos sąnaudos. Oro valytuvas „Xiaomi MI Air Purifier H3“, veikdamas visą dieną, sunaudoja mažiau negu 1 kWh elektros energijos.
 • Veikia tyliai. Išmanusis oro valymo įrenginys palaiko žemą triukšmo lygį (miego režimu tik 32,1 dB). Triukšmingumas dienos metu, priklausomai nuo pasirinkto režimo, – 33–64 dB.
 • Lengva valdyti. „Xiaomi MI Air Purifier H3“ valdomas jutikliniu ekranu ir per mobiliąją programėlę, kuri leidžia pasirinkti režimą, veikimo valandas ar stebėti oro kokybę nuotoliniu būdu.

Norėdami įsigyti oro valytuvą „Xiaomi MI Air Purifier H3“ arba sužinoti detalesnius techninius duomenis, apsilankykite 1A.lt.

Laimėkite oro valytuvą „Xiaomi MI Air Purifier H3“

Komentaruose parašykite:

1. kurios oro oro valytuvo „Xiaomi MI Air Purifier H3“ savybės jums yra svarbiausios?

2. Kas jūsų šeimoje yra alergiški ir nuo kokių alergijų jie kenčia?

Pastebime, kad vienas oro valytuvas yra skirtas 48 m2 plotui.

Svarbu žinoti

 1. Žaidimas vyksta 2021 05 03–09.
 2. Išrinktą laimėtoją skelbsime komentaruose apačioje 2021 04 10.
 3. Su laimėtoju susisieksime asmenine žinute tevu-darzelis.lt svetainėje.
 4. Jei laimėtojas neatsakys per žinutėje nurodytą terminą, vietoj jo bus išrinktas kitas testuotojas.
 5. Savo atsakymą komentaruose galite pateikti tiek kartų, kiek norite, bet skelbiant laimėtoją atsižvelgiama tik į paskutinį komentarą.
 6. Prizas siunčiamas tik Lietuvos teritorijoje. 

Naujausi komentarai

 1. TwinLove
  TwinLove prieš 1 d.

  Kadangi atkeliauja dvynukai į mūsų namus - reikia pasirūpinti gaiviu ir švariu oru☺️❤️ Hepa filtrai puikiai susitvarkytu su šia užduotim🙂

 2. Povy
  Povy prieš 1 d.

  Būtų smagu laimėti oro valytuvą, kad mūsų mažylis galėtų džiaugtis švariu ir gaiviu oru, galbūt nebekamuotų užsikimšusi nosytė ir čiauduliukas . 🤍
  Labai svarbi savybė, kad veikia itin tyliai, kas labai svarbu, kai namuose yra mažylis ir beabejo HEPA filtras, ypač aktualu auginant namuose gyvūną. 🐈

 3. Leeni
  Leeni prieš 15 val.

  Aš čiaudau ir nosis užsikimšusi visą gyvenimą, o dabar čiaudo ir mažoji dukrytė, panašu turės tą pačią problemą kaip ir mamytė, būtų smagu išbandyti ar oro valytuvas problemą mums palengvintų. Labai naudinga atrodo kad oro kokybės informaciją galima matyti ekrane.

 4. ingridux2016
  ingridux2016 prieš 5 val.

  Labai svarbu kad:
  HEPA filtras iki 99,97 % pašalina ne mažesnes negu 0,3 mikrono daleles: dūmus, dulkes, naminių gyvūnų pleiskanas, pelėsių sporas, žiedadulkes ir kita.
  Mano dukrytė yra elergiška dulkių erkutėms tad būtų labai gerai laimėti šį oro valytuvą😏🎁👍

 5. AN_ECHO_
  AN_ECHO_ prieš 32 min.

  Visos jo savybės yra labai svarbios, tačiau aktualiausia mums yra ši - Trijų lygių oro valytuvo „Xiaomi MI Air Purifier H3“ filtravimo sistema sulaiko ne mažesnes negu 0,3 mikrono* daleles. Kuo mažiau negerumų patenka į kvėpavimo takus, tuo geresnė savijauta🙂 labai norėtume laimėti dukrytei ❤️