Lašiša su sūrio plutele

Ingredientai: Lašišos filė - 1 kilogramas, Svogūnas - 1 vienetas, Majonezas - 0.3 stiklinės, Citrinos sultys - 2 valgomieji šaukštai, Garstyčios - 1 valgomasis šaukštas, Česnakas - 2 skiltelės, Kietasis sūris - 1 sauja, Mocarelos sūris - 1 sauja, Druska, P.

Lašišos filė nuplaukite, ištraukite kauliukus. Iš abiejų pusių apiberkite druska ir pipirais. Visą filė dėkite ant folija išklotos skardos, odele į apačią. Ant filė išdėliokite plonyčiais žiedeliais pjaustytą svogūną. Nedideliame indelyje gerai išmaišykite majonezą, labai smulkiai sukapotą ar spaustuku perspaustą česnaką, citrinos sultis, garstyčias. Gautą padažą plonai paskleiskite ant svogūnų žiedelių. Abiejų rūšių sūrius sumaišykite ir užberkite ant lašišos. Kepkite iki 200C įkaitintoje orkaitėje apie 15 min. Tuomet dar porai minučių įjunkite griliaus funkciją arba maksimaliai padidinkite temperatūrą, kad sūris apskrustų. Patiekite su salotomis, ryžiais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.