Makaronai su moliūgais ir sūriu

Ingredientai: Svogūnas - 0.5 vieneto, Česnakas - 2 skiltelės, Moliūgas (geriau muskatinis) - 300 gramai, Aliejus - 3 valgomieji šaukštai, Sultinys - 1.5 stiklinės, Makaronai - 300 gramai, Sūris - 200 gramai, Pienas - 1 stiklinė, Druska, pipirai, muskato ri.

Makaronus išvirkite pagal nurodymus ant pakelio. Nepervirkite. Svogūnus ir česnakus smulkiai supjaustykite ir apkepinkite aliejuje iki kol suminkštės, tuomet sudėkite kubeliais pjaustytą moliūgą ir troškinkinkite 5-6 min. Supilkite sultinį (galima pakeisti vandeniu) ir troškinkite iki kol daržovės bus minkštos. Tuomet daržoves pertrinkite. Į daržovių tyrę įmaišykite virtus makaronus ir tarkuotą sūrį. Įpilkite pieno ir dar šiek tiek patroškinkite. Pagardinkite druska, pipirais, maltu muskato riešutu. Tiekiant galite užbarstyti žalumynų. Bus dar skaniau, jeigu naudosite keletos rūšių sūrį.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.