Mandarinų ir obuolių salotos

Ingredientai: Morkos - 3 vienetai, Saldžiarūgščiai obuoliai - 2 vienetai, Mandarinai - 2 vienetai, Alyvuogių aliejus - 1 valgomasis šaukštas, Mandarinų sultys - 2 valgomieji šaukštai, Citrinų sultys - 2 valgomieji šaukštai, Kapotos pistacijos - 2 valgomiej.

Mažą gabaliuką imbiero smulkiai sutarkuokite, sumaišykite su aliejumi, citrinų ir mandarinų sultimis, druska ir pipirais. Obuolius ir morkas nulupkite, supjaustykite pjaustykle šiaudeliais ir sumaišykite, užpilkite užpilu ir dar kartą permaišykite. Mandarinus nulupkite ir supjaustykite pjaustykle riekelėmis, išdėliokite lėkštėje, pabarstykite sėmenimis, sudėkite obuolius ir morkas, pabarstykite pistacijomis ir žalumynais.

Susiję straipsniai

Pikantiški varškės sausainiai su sūriu ir žolelėmis

Šie minkštutėles bandeles primenantys sausainiai skanūs vieni, tačiau jie taip pat puikiai tiks prie sriubos ar salotų.

Vištienos suktinukai su daržovėmis ir šonine

Sultingi, kvapnūs ir skonio kupini vištienos suktinukai, įdaryti daržovėmis ir apsukti šonine bei iškepti orkaitėje.

Vištienos salotos su vynuogėmis ir riešutais

Šiose salotose puikiai susijungia švelnus vištienos skonis, vynuogių saldumas, obuolių gaivumas, lengvas salierų aitrumas ir riešutų traškumas.