Mėsa su grybais ir sūriu

Ingredientai: Kiaulienos karbonadas - 4 gabalai, Bet kokie grybai - 200 gramai, Pomidoras - 1 vienetas, Sūris - 250 gramai, Majonezas - 250 gramai.

Supjaustytą mėsą pamuškite per plėvelę ir sudėkite į aliejumi išteptą skardą. Pabarstykite druska ir prieskoniais. Pomidorą nuplikinkite, nulupkite, supjaustykite riekutėmis ir sudekite ant viršaus. Sūrį stambiai sutarkuokite, trečdalį užberkite ant mėsos su pomidorais. Grybus sudėkite ant viršaus (jei naudojate šaldytus - galima ir neatitirpinti), šiek tiek apipilkite majonezu (nepadauginkite), pabarstykite druska ir likusiu sūriu, įkiškite į 200 laipsnių temperatūros orkaitę 20 minučių. Jei naudosite supjaustytus pievagrybius, patiekalas atrodys tvarkingiau - grybai nekyšos iš sūrio.

Susiję straipsniai

Džiovintos obuolių juostelės (obuolių oda)

Siūlome namuose pasigaminti saldainius ar guminukus primenančios vaisių odos iš obuolių.

Braškiniai grietinėlės ledai

Siūlome namuose pasigaminti braškinius grietinėlės ledus, kuriems reikės tik braškių, grietinėlės, pieno ir cukraus.

Kaip pasigaminti naminius ledus be ledų gaminimo aparato?

Dalinamės paprastu metodu, kaip sušaldyti puikiausius ledus be ledų gaminimo aparato. Jums tereikės kepimo formos ir plakimo šluotelės.